راه رفتن روی آب را اینجا تجربه کنید

تا حالا دوست داشته اید بدانید راه رفتن روی آب چه حسی دارد؟ حالا می توانید این شانس را داشته باشید!

برترین ها: تا حالا دوست داشته اید بدانید راه رفتن روی آب چه حسی دارد؟ حالا می توانید این شانس را داشته باشید! پروژه اسکله شناور روی دریاچه «Iseo» ایتالیا از 18ام ژوئن افتتاح می شود و شبانه روزی و کاملا رایگان است.

این پروژه توسط «Christo» و «Jeanne-Claude» طراحی کرده اند و یک مسیر تقریبا 3 کیلومتری را شامل می شود که از 220000 مکعب پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده است و بازدیدکنندگان می توانند از طریق آن از سولزانو به مونته ایزولا و جزیره سن پائولو بروند که آن را احاطه کرده است. همچنین اسکله شناور از کوه های اطراف قابل مشاهده است. با حرکت روی این مسیر می توان حرکت آب را زیر پای خود حس کرد. این تجربه واقعا هیجان انگیز خواهد بود، درست مثل راه رفتن روی یک تخت شناور.

پیاده روی دریاچه «Iseo» ایتالیاپیاده روی دریاچه «Iseo» ایتالیاپیاده روی دریاچه «Iseo» ایتالیاپیاده روی دریاچه «Iseo» ایتالیاپیاده روی دریاچه «Iseo» ایتالیاپیاده روی دریاچه «Iseo» ایتالیاپیاده روی دریاچه «Iseo» ایتالیاپیاده روی دریاچه «Iseo» ایتالیا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار