از بین بردن جرم های وان حمام با نمک و گریپ فروت -آکا

آکاایران: روشی طبیعی برای پاک کردن رسوبات وان حمام

از بین بردن جرم های وان حمام با نمک و گریپ فروت

,از بین بردن جرم های وان حمام,تمیز کردن منزل,اسرار خانه داری,[categoriy]

از بین بردن جرم های وان حمام با نمک و گریپ فروت -آکااز بین بردن جرم های وان حمام,تمیز کردن منزل,اسرار خانه داری,تمیز کردن حمام

آکاایران: از بین بردن جرم های وان حمام با نمک و گریپ فروت

به گزارش آکاایران: روشی طبیعی برای پاک کردن رسوبات وان حمام

اختصاصیآکا ایران:  

آیا همیشه برای تمیز کردن وان حمام و کاشی ها از مواد شوینده شیمیایی استفاده می کنید ؟ آیا می خواهید وان حمام را بدون ورود گازهای سمی تمیز کنید ؟ البته در بعضی موارد چاره ای جز استفاده از مواد شیمیایی نیست !

اگر وان حمام تان را مدام تمیز می کنید اما صابون روی آن لکه ایجاد می کند با استفاده از نمک و گریپ فروت می توانید آن را تمیز کنید. کافی است یک گریپ فروت را از وسط نصف کنید و یک بسته نمک تصفیه شده بردارید. بهتر است از نمک دانه درشت استفاده کنید که قدرت تمیزی بیشتری دارد. البته در صورت عدم دسترسی به نمک دریا می توانید از نمک معمولی هم استفاده کنید اما به زمان بیشتری نیاز دارید. گریپ فروت نصف شده را روی تمام سطح وان بمالید به طوری که آب گریپ فروت به تمام قسمت های وان برسد. باید به گونه ای این کار را انجام دهید که آب آن درون وان بماند و کف زمین نریزد.

,از بین بردن جرم های وان حمام,تمیز کردن منزل,اسرار خانه داری,[categoriy]

حالا نمک را روی آب گریپ فروت بپاشید تا نمک به آب میوه بچسبد . برای تمام وان نیاز به نصف فنجان نمک دارید مگر این که خودتان بخواهید نمک زیادی به وسایل تان بمالید .

,از بین بردن جرم های وان حمام,تمیز کردن منزل,اسرار خانه داری,[categoriy]

گریپ فروت را داخل نمک بمالید یا حتی از یک برس حمام برای ساییدن استفاده کنید تا تمام جرم ها از بین برود. البته برای انجام این کار عجله نداشته باشید و صبر کنید تا گریپ فروت و نمک روی وان باقی بماند خصوصا برای لکه های سخت.

,از بین بردن جرم های وان حمام,تمیز کردن منزل,اسرار خانه داری,[categoriy]

وان را با آب گرم به خوبی بشویید . شیر آب را باز کنید و با دست نمک و گریپ فروت را از روی وان پاک کنید. می توانید از یک لیف حمام برای برق انداختن و پاک کردن سطح استفاده کنید.

,از بین بردن جرم های وان حمام,تمیز کردن منزل,اسرار خانه داری,[categoriy] می توانید برای پاک کنندگی بیشتر از چند قاشق جوش شیرین و کمی صابون هم استفاده کنید. از این روش ماهی یک بار برای از بین بردن جرم ها و رسوبات وان حمام استفاده کنید. نمک های دانه درشت می توانند روی سطح وان خش بیاندازند. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار