ترفندهای تمیز کردن تابلو فرش -آکا

آکاایران: تابلو فرش منزلتان را تمیز کنید

ترفندهای تمیز کردن تابلو فرش

,تابلو فرش,شستن تابلو فرش,تمیز کردن تابلو فرش,[categoriy]

ترفندهای تمیز کردن تابلو فرش -آکاتابلو فرش,شستن تابلو فرش,تمیز کردن تابلو فرش,اسرار خانه داری

آکاایران: ترفندهای تمیز کردن تابلو فرش

به گزارش آکاایران: تابلو فرش منزلتان را تمیز کنید

اختصاصیآکا ایران: 

تابلو فرش ها با توجه به قیمت و حساسیتی که دارند باید توسط قالی شویی هایی که در این زمینه تخصص دارند شسته شود اما اگر قالی شویی معتبری را نمی شناسید و می خواهید خودتان اقدام به تمیزکردن تابلو فرش کنید نکات زیر را با دقت بخوانید ..

برای شستن تابلو فرش ابتدا تابلو را از قابش جدا کنید و دهانه جاروبرقی را روی تابلو فرش بگیرید تا تمام گرد و خاک و غبار تابلو جارو شود. سپس مطمئن شوید که فرش رنگ پس نمی دهد و سپس مقدار شامپو فرش در آب سرد حل کنید و با یک تکه اسفنج به صورت یکنواخت و با سرعت زیاد روی تابلو بکشید. پس از تمیز شدن تابلو را روز زمین دور از نورخورشید و در هوای گرم پهن کنید تا رطوبت فرش تبخیر شود و تغییر رنگ ندهد . پس از خشک شدن تابلو فرش شما کاملا تمیز است و دوباره قاب را وصل کنید. پس از شستن تابلو فرش، برای خشک کردن آن را روی طناب نیندازید چون باعث کش آوردن فرش می شود و اگر آفتاب بود آن را به پشت بیندازید که رنگ فرش تغییر نکند. می توانید روزانه تابلو فرش خود را گردگیری کنید تا در بلندمدت خیلی کثیف نشود، برای  گردگیری تابلو فرش از برس  گردگیر جاروبرقی استفاده کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار