X بستن تبلیغات
5. Fixed

آبشار زیبا و فوق العاده ورزان در گیلان+تصاویر -آکا

آکاایران: از جلوه های دیدنی استان گیلان آبشار ورزان است که در تنها در چند کیلومتری ییلاق سوباتان قرار گرفته است.

آکا ایران

از جلوه های دیدنی استان گیلان آبشار ورزان است که در تنها در چند کیلومتری ییلاق سوباتان قرار گرفته است. نمای زیبای این آبشار همراه با صخره های عظیم و دشت های سرسبز اطرافش، طبیعت این منطقه را محبوب گردشگران زیادی کرده است.

به گزارش آکاایران: آبشار ورزان در مسیر نئور تا سوباتان با فاصله 36 کیلومتری شمال غرب شهر تالش و 22 کیلومتری جنوب دریاچه نئور اردبیل قرار گرفته است. برای رسیدن به این آبشار، از جلوی چشمان کوه های مرتفع، آلاله های ظریف و پرچین های چوبی عبور خواهید کرد.

,رودخانه ورزان  , آبشار ورزان  ,  استان گیلان ,[categoriy]

آبشار زیبا و فوق العاده ورزان در گیلان+تصاویر -آکارودخانه ورزان , آبشار ورزان , استان گیلان , دیدنی های گیلان , آبشار زیبا ,جاذبه هایی گردشگری ,مکانهای تفریحی , جاذبه های طبیعی

آکاایران: آبشار زیبا و فوق العاده ورزان در گیلان+تصاویر

آب رودخانه ورزان یکی از شاخه های اصلی رودخانه لیسار است که از چشمه های بالای ییلاق سرچشمه می گیرد و هنگام ریزش از صخره های عظیم ورزان، آبشار زیبا و دیدنی را به ارتفاع حدودا 30 متر تشکیل می دهد. در بعضی از ماه های سال دشت های شقایق و آلاله ی اطراف آبشار، این منطقه را دیدنی تر می کند. از آنجائیکه دمای هوای این ناحیه به علت ارتفاع زیاد از سطح دریا پایین است، گل های شقایق ورزان دیرتر از شقایق های سوباتان غنچه می دهند. اگر روزی تماشاچی این طبیعت جاری بودید، دل و جانتان را به آوای آب، رخ زیبای شقایق و دشت های سرسبز بسپارید.

دالاهو

مطالب بیشتر:

قلب لرستان,مخمل کوه+تصاویر بهترین مراکز خرید درمرکز خرید خاور میانه,دبی+تصاویر حیران دیدنی ترین جاده جنگلی ایران+ تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار