تصاویری از ساحل مکران در استان سیستان و بلوچستان -آکا

آکاایران: زیبایی ساحل کویری مکران در جنوب ایران

تصاویری از ساحل مکران در استان سیستان و بلوچستان

,دیدنی های ایران,ساحل کویری مکران,سیستان و بلوچستان,[categoriy]

تصاویری از ساحل مکران در استان سیستان و بلوچستان -آکادیدنی های ایران,ساحل کویری مکران,سیستان و بلوچستان,ساحل مکران

آکاایران: تصاویری از ساحل مکران در استان سیستان و بلوچستان

به گزارش آکاایران: زیبایی ساحل کویری مکران در جنوب ایران

اختصاصیآکا ایران:  

سواحل زیبای مکران از جمله مکان های دیدنی ایران است که در استان سیستان و بلوچستان قرار دارد. مکران از نظر جغرافیایی و تاریخی ساحلی میان جنوب شرق ایران و جنوب غرب پاکستان است و در طول خلیج عمان از راس الکوه در غرب جاسک تا لاس بلا در جنوب غربی بلوچستان واقع شده است.

,دیدنی های ایران,ساحل کویری مکران,سیستان و بلوچستان,[categoriy]

زمین های بایر و کوههای خشک ساحل مکران از نظر جغرافیای طبیعی دنباله کویر است و تا کویر گسترش دارند. درآمد مردم مکران از نیشکر و یک گونه شکر سفید به نام پانیذ تامین می شود. استان سیستان و بلوچستان در مسیر دو کریدور از سه کریدور ترانزیتی دنیا قرار دارد و این مساله منطقه مکران را به عنوان محور ترانزیتی طرح توسعه جنوب شرق ایران تبدیل کرده است.

,دیدنی های ایران,ساحل کویری مکران,سیستان و بلوچستان,[categoriy] ,دیدنی های ایران,ساحل کویری مکران,سیستان و بلوچستان,[categoriy] ,دیدنی های ایران,ساحل کویری مکران,سیستان و بلوچستان,[categoriy] ,دیدنی های ایران,ساحل کویری مکران,سیستان و بلوچستان,[categoriy] ,دیدنی های ایران,ساحل کویری مکران,سیستان و بلوچستان,[categoriy] ,دیدنی های ایران,ساحل کویری مکران,سیستان و بلوچستان,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار