بهسازی 50 هزار کیلومتر راه فرعی و روستایی کشور، در دستور کار

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،داوود کشاورزیان با بیان اینکه بهسازی راه‌های فرعی و روستایی در دستور کار قرار دارد، گفت: ۵۰ هزار کیلومتر راه فرعی و روستایی در کشور با منابع اعتباری اعتبار استانی بهسازی می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه ۹ هزار میلیارد تومان اعتبار برای نگه‌داری و بازسازی راه‌ها در کشور نیاز است، تصریح کرد : نیمی از آن از طریق اعتبارات استانی و ۵۰ درصد دیگر از محل اعتبارات ملی تامین می‌شود.
 
معاون وزیر راه و شهرسازی راه‌های شریانی در کشور را بیش از ۵۲ هزار کیلومتر عنوان کرد و افزود: ۱۰۰ هزار کیلومتر هم راه فرعی و روستایی در کشور وجود دارد که نگهداری راه‌های فرعی، بخشی از راه‌های اصلی و همه راه‌های روستایی باید از محل منابع استانی صورت گیرد که برای تسریع در این طرح‌ها با استان‌ها مشارکت می‌شود.
 
کشاورزیان با اشاره به نقش مهم دوربین‌های هوشمند کنترل سرعت و ثبت تخلفات در جاده‌ها افزود: ‌امسال با برنامه‌ریزی انجام شده افزون بر ۲ هزار دوربین باید در راه‌های شریانی کشور نصب می‌شود که این دوربین‌ها در سطح راه‌های شریانی و راه‌هایی که به لحاظ میزان تصادفات اولویت دارند نصب می‌شوند.
 
انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار