X بستن تبلیغات
5. Fixed

چشم انداز فوق العاده زیبای تالاب چغاخور -آکا

آکاایران: معرفی چشم انداز فوق العاده زیبای تالاب چغاخور

چشم انداز فوق العاده زیبای تالاب چغاخور

,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy]

چشم انداز فوق العاده زیبای تالاب چغاخور -آکاتالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری

آکاایران: چشم انداز فوق العاده زیبای تالاب چغاخور

به گزارش آکاایران: معرفی چشم انداز فوق العاده زیبای تالاب چغاخور

اختصاصیآکا ایران: 

تالاب چغاخور یکی از بزرگترین و زیباترین تالاب های استان چهارمحال و بختیاری است که در جاده شهرکرد به خوزستان قرار گرفته است. این تالاب 65 کیلومتر از شهرکرد فاصله دارد و مساحتی حدود 2300 هکتار دارد و در دامنه ارتفاعات برآفتاب در شمال و کلار درجنوب واقع شده است و عمق آب آن به 3 متر می رسد.

,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy]

رشته کوه کلار بر تالاب چغاخور مشرف است که قله رشته کوه 3830 متر از سطح دریا ارتفاع داردو مساحت آن 700 هکتار است.  این مرغزار در اردیبهشت و مهر که سطح آب رو به کاهش است ، وسیع تر می شود.

,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy]

دشت شقایق در کنار تالاب چغاغور بسیار زیباست و گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است. دهکده سیاحتی چغاخور با وسعت 20 هکتار در حاشیه استان چهار و محال بختیاری است و امکاناتی نظیر سرویس بهداشتی، سکوی نشیمن، پارکینگ، واحد  اقامتی و پذیرایی، فضای سبز دارد.

,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy]

روی ارتفاعات برآفتاب و کلار، تالاب بسیار زیبا و دیدنی است و به آدمی احساس آرامش می دهد. انواع پرندگان مهاجر و بومی از جمله مرغابی، لک لک سفید، خروس کولی، حواصیل در این تالاب جای می گیرند و درون آب ماهی کپور و نوعی از ماهیان گورخری وجود دارد.

,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy]

این تالاب چشم انداز زیبایی دارد و با آب و هوای مطبوع ، یکی از مکان های زیبا و خوش آب و هوای استان محسوب می شود.

,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy] ,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy] ,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy] ,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy] ,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy] ,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy] ,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy] ,تالاب چغاخور,دیدنی های ایران,چهارمحال و بختیاری,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار