میز غذایتان را با رعایت این نکات تزئین کنید ! -آکا

آکاایران: توصیه هایی برای تزئین دستمال سفره

میز غذایتان را با رعایت این نکات تزئین کنید !

,تزئین دستمال سفره,تزئین میز غذا,اسرار خانه داری,[categoriy]

میز غذایتان را با رعایت این نکات تزئین کنید ! -آکاتزئین دستمال سفره,تزئین میز غذا,اسرار خانه داری

آکاایران: میز غذایتان را با رعایت این نکات تزئین کنید !

به گزارش آکاایران: توصیه هایی برای تزئین دستمال سفره

اختصاصیآکا ایران:  

برای تزئین میز غذا لازم است چند نکته مهم را به خاطر بسپارید که در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد ...

انتخاب گل برای میز غذا

می توانید از هر گلی که دوست دارید روی میز غذایتان استفاده کنید اما باید دقت کنید که رنگ گل ها با هم ترکیب مناسبی داشته باشد . در واقع هماهنگی میان رنگ گل ها و رنگ دستمال سرسفره جلوه ی زیباتری به میز غذایتان می دهد . بلندی گل ها را طوری تنظیم کنید که مهمان ها در دو طرف میز بتوانند به راحتی با هم صحبت کنند .

,تزئین دستمال سفره,تزئین میز غذا,اسرار خانه داری,[categoriy]

توصیه هایی برای آراستن گل سرمیز

اسفنج مخصوص گل آرایی را به اندازه بشقاب یا گلدان مورد نظرتان ببرید و با نوار چسب ویژه گل آرایی محکم به ظرف بچسبانید تا ثابت بماند، شمع ها را در اسفنج و در وسط ظرف فرو کنید و گل ها و برگ ها را به شکل بیضی در ظرف بچینید، به طوری که بعضی ازگل ها و برگ ها با سطح روی میز مماس شود. باید به گل ها آب کافی دهید زیرا گل ها در زمان کوتاهی تشنه می شوند.

,تزئین دستمال سفره,تزئین میز غذا,اسرار خانه داری,[categoriy] ,تزئین دستمال سفره,تزئین میز غذا,اسرار خانه داری,[categoriy]

توصیه هایی برای آراستن دستمال سفره

باید دستمال سفره را با دقت و با ظرافت تمام تا بزنید و در وسط یا سمت چپ بشقاب غذاخوری بگذارید . می توانید از حلقه دستمال سفره نیز استفاده کنید ، باید رنگ رومیزی را با دقت و ذوق و سلیقه انتخاب کنید .

,تزئین دستمال سفره,تزئین میز غذا,اسرار خانه داری,[categoriy] ,تزئین دستمال سفره,تزئین میز غذا,اسرار خانه داری,[categoriy] ,تزئین دستمال سفره,تزئین میز غذا,اسرار خانه داری,[categoriy]

برای مهمانی های شبانه تان و روی میز غذا از شمع استفاده کنید تا فضای گرمی به محیط خانواده تان بدهد .

,تزئین دستمال سفره,تزئین میز غذا,اسرار خانه داری,[categoriy]

توصیه هایی برای چیدن لیوان ها

بهتر است لیوان ها را بالای قرار گیری کارد و سرمیز بگذارید تا برای نوشیدن در دسترس تان باشد. پارچ و تنگ آب را طوری سر میز بگذارید که تمام افراد به آن دسترسی داشته باشند. مردم فرانسه لیوان ها را خیلی نزدیک به وسط میز می گذارند !

,تزئین دستمال سفره,تزئین میز غذا,اسرار خانه داری,[categoriy] ,تزئین دستمال سفره,تزئین میز غذا,اسرار خانه داری,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار