X بستن تبلیغات
5. Fixed

عکس های فوق العاده از نهنگ عنبر در دنیای زیر آب -آکا

آکاایران: بزرگترین جاندار  60 تنی روی زمین را ببینید !

عکس های فوق العاده از نهنگ عنبر در دنیای زیر آب

,حیات وحش,نهنگ,نهنگ عنبر,[categoriy]

عکس های فوق العاده از نهنگ عنبر در دنیای زیر آب -آکاحیات وحش,نهنگ,نهنگ عنبر,تصاویر حیوانات

آکاایران: عکس های فوق العاده از نهنگ عنبر در دنیای زیر آب

به گزارش آکاایران: بزرگترین جاندار  60 تنی روی زمین را ببینید !

اختصاصیآکا ایران:   

یکی از عکاسان معروف آمریکایی برای گذراندن دوره تعطیلات خود به سواحل جمهوری دومنیکن سفر کرد و توانست از فاصله ی بسیار نزدیک از نهنگ عنبر 60 تنی عکس بگیرد. پیتر آلینسون ، عکاس معروف آمریکایی اهل مریلند است و به خاطر عکاسی فوق العاده زیبا از دنیای زیر آب به شهرت رسیده است . او عکس هایش را در نشنال جئوگرافی منتشر می کند و در جدیدترین تصاویر منتشر شده عکس هایی از بزرگترین جاندار روی زمین به چشم می خورد. این عکاس توانست از بزرگترین نهنگ دندان دار روی زمین از کمترین فاصله ممکن عکس بگیرد.

,حیات وحش,نهنگ,نهنگ عنبر,[categoriy]

این عکاس به همراه خانواده خود به سواحل جمهوری دومنیکن در اقیانوس اطلس سفر کرده بود و مطابق با عادت همیشگی اش با دوربین عکاسی مخصوص خود در زیر آب مشغول عکاسی بود که این نهنگ عنبر توجه او را به خود جلب کرد. این نهنگ به عنوان بزرگترین جاندار روی زمین به آرامی به عکاس و تیم همراهش نزدیک می شد.

این نهنگ بزرگ با طول 18 متر ، وزن 60 تن بزرگترین جاندار روی زمین است به طوری که 13 برابر فیل آفریقا وزن دارد و در آب های گرم و معتدل اقیانوس ها زندگی می کند. نهنگ عنبر به دلیل این که سرش ماده ای روغنی به نام عنبر ترشح می کند به این نام معروف شده است.

,حیات وحش,نهنگ,نهنگ عنبر,[categoriy]

نهنگ عنبر می تواند تا هزاران متر از عمق اقیانوس را پایین برود و بعد از یک ساعت شنا کردن دوباره به سطح آب برگردد. در زمانی که عکاس آلینسون مشغول عکاسی در آب های اقیانوس اطلس بود یکی از این نهنگ ها به او نزدیک شد و او توانست از فاصله ای بسیار نزدیک از این جاندار بزرگ جثه زیر آب عکس بگیرد. این عکس ها بزرگی باورنکردنی نهنگ عنبر را نشان می دهد و حتی رفتار دوستانه او با انسان ها جای شگفتی دارد !

,حیات وحش,نهنگ,نهنگ عنبر,[categoriy] ,حیات وحش,نهنگ,نهنگ عنبر,[categoriy] ,حیات وحش,نهنگ,نهنگ عنبر,[categoriy] ,حیات وحش,نهنگ,نهنگ عنبر,[categoriy] ,حیات وحش,نهنگ,نهنگ عنبر,[categoriy] ,حیات وحش,نهنگ,نهنگ عنبر,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار