وقتی شیرها از فیل عصبانی فرار می کنند -آکا

آکاایران: فیلی که نشان داد شیر سلطان جنگل نیست !!

وقتی شیرها از فیل عصبانی فرار می کنند

,فرار شیرها از فیل عصبانی,فیل,شیر,[categoriy]

وقتی شیرها از فیل عصبانی فرار می کنند -آکافرار شیرها از فیل عصبانی,فیل,شیر,حیات وحش

آکاایران: وقتی شیرها از فیل عصبانی فرار می کنند

به گزارش آکاایران: فیلی که نشان داد شیر سلطان جنگل نیست !!

اختصاصیآکا ایران:  

فیل جوان و خشمگین در نزاعی در حیات وحش نشان داد شیر سلطان جنگل نیست. جان هرباسک، عکاس اهل چک عکس هایی از قدرت نمایی فیل جوان در پارک ملی نگسال پن در بوتسوانای آفریقای جنوبی گرفت که رویارویی دو حیوان قدرتمند جنگل را نشان می دهد. در این نزاع فیل خشمناک دو فیل نر و شیرهای ماده و توله هایشان را از نزدیک برکه فراری می دهد.

عکاس می گوید: این کشمکش و رویارویی وقتی شروع می شود که دو شیر نر با شیر ماده و توله هایشان در نزدیکی برکه روی زمین دراز کشیده اند. در این زمان فیل جوان که ظاهرا تشنه و عصبانی است به سمت آب می رود. شیرها می خواهند با نشان دادن دندان شان و غرش بلند او را بترسانند اما انگار فیل عصبانی تر و خشمگین تر است. فیل جلو می رود و ابتدا توله ها و شیر ماده از جلوی فیل کنار می رود و بعد از آن شیر نر احساس خطر می کند و پا به فرار می گذارد.

هرباسک لحظه فرار شیر نر از مقابل شیر ماده را به تصویر کشیده است و سپس نوشته شیرها و توله هایشان عصبانیت فیل را جدی گرفته اند و با ورود او صحنه را خالی کردند و به این صورت بار دیگر نشان دادند شیر سلطان جنگل نیست!

,فرار شیرها از فیل عصبانی,فیل,شیر,[categoriy] ,فرار شیرها از فیل عصبانی,فیل,شیر,[categoriy] ,فرار شیرها از فیل عصبانی,فیل,شیر,[categoriy] ,فرار شیرها از فیل عصبانی,فیل,شیر,[categoriy] ,فرار شیرها از فیل عصبانی,فیل,شیر,[categoriy] ,فرار شیرها از فیل عصبانی,فیل,شیر,[categoriy] ,فرار شیرها از فیل عصبانی,فیل,شیر,[categoriy] ,فرار شیرها از فیل عصبانی,فیل,شیر,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار