توصیه خانم خانه دار برای اتو کردن لباس -آکا

آکاایران: ترفند اتو کردن پیراهن مردانه

توصیه خانم خانه دار برای اتو کردن لباس

,اتو کردن,پیراهن مردانه,اتو کردن لباس,[categoriy]

توصیه خانم خانه دار برای اتو کردن لباس -آکااتو کردن,پیراهن مردانه,اتو کردن لباس,اسرار خانه داری

آکاایران: توصیه خانم خانه دار برای اتو کردن لباس

به گزارش آکاایران: ترفند اتو کردن پیراهن مردانه

اختصاصیآکا ایران: 

برای خانم های خانه دار اتوکردن پیراهن های یقه دار مردانه کار سختی است که باید به درستی انجام شود. پیراهن اتو کشیده و مرتب خوش تیپ بودن شما را تضمین می کند. برای  اتو کردن پیراهن مردانه به روش زیر عمل کنید :

از یقه پیراهن اتو کشیدن را شروع کنید و پشت یقه را اتو  کنید. اتو را از وسط به سمت گوشه یقه بکشید تا چروک ها باز شود. اتو را روی کمترین حرارت یا درجه حرارت مناسب برای لباس با الیاف طبیعی قرار دهید. شانه پیراهن را روی لبه میز اتو بگذارید، طوری که محل مورد نظر گوشه میز و بقیه پیراهن از لبه میز آویزان باشد. از محل اتصال آستین و شانه به طرف داخل و برعکس اتو بکشید. برای بازکردن چروک لباس از آب استفاده کنید. با اسپری روی محل مورد نظر آب بپاشید و اتو کنید، این روش را برای هر دوشانه انجام دهید. حالا نوبت اتو کشیدن آستین و سرآستین ها می باشد. آستین را روی میز پهن کنید و داخل آستین را اتو کنید سپس آستین را برگردانید و سر آستین را از بیرون اتو کنید. بعد آستین را اتو کنید برای این کار اتو را از لبه سرآستین به طرف داخل حرکت دهید. اکنون باید جلو و پشت پیراهن را  اتو بکشید. ابتدا نیمه جلویی و سپس نیمه پشتی پیراهن را اتو کنید. می توانید از اسپری آب برای بازکردن چروک های پیراهن استفاده کنید. در آخر باید فضای بین دگمه های پیراهن را هم اتو بکشید. این کار را آرام  انجام دهید تا دگمه ها شکسته نشود. پیراهن را آویزان کنید تا چروک نشود. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار