X بستن تبلیغات
5. Fixed

ییلاق زیبای شهرستان رودبار -آکا

آکاایران: شهرستان سرسبز و زیبای رودبار

ییلاق زیبای شهرستان رودبار

,رودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,[categoriy]

ییلاق زیبای شهرستان رودبار -آکارودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,دیدنی های ایران

آکاایران: ییلاق زیبای شهرستان رودبار

به گزارش آکاایران: شهرستان سرسبز و زیبای رودبار

اختصاصیآکا ایران: 

شهرستان رودبار یکی از شهرستان های جنوبی استان گیلان است که طبیعت سرسبزی دارد. این منطقه سرسبز و ییلاقی با چشم انداز فوق العاده مسافران زیبای را جذب می کند. ییلاق سلانسر رودبار در ارتفاع 1250 متری سطح دریا قرار دارد که در دامنه آن درختان بزرگ و علفزارهای زیبایی وجود دارد.

,رودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,[categoriy]

این ییلاق به دره سفید رود مشرف است و هوای آزاد با باد ملایم آن غبار خستگی و افسردگی را از رخ هر گردشگری می رباید. طبیعت مه گرفته و تابستان خنک این ییلاق زیبایی خاصی دارد که هر مسافری را مجذوب زیبایی خود می کند.

,رودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,[categoriy] ,رودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,[categoriy] ,رودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,[categoriy] ,رودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,[categoriy] ,رودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,[categoriy] ,رودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,[categoriy] ,رودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,[categoriy] ,رودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,[categoriy] ,رودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,[categoriy] ,رودبار,شهرستان رودبار,ییلاق رودبار,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار