عجیب ترین کلیسای دنیا + تصاویر -آکا

آکاایران: کلیسایی شفاف با سازه ی مدرن در بلژیک

عجیب ترین کلیسای دنیا + تصاویر

,عجیب ترین کلیسای دنیا,کلیسای شفاف در بلژیک,بلژیک,[categoriy]

عجیب ترین کلیسای دنیا + تصاویر -آکاعجیب ترین کلیسای دنیا,کلیسای شفاف در بلژیک,بلژیک,عجایب و شگفتی های جهان

آکاایران: عجیب ترین کلیسای دنیا + تصاویر

به گزارش آکاایران: کلیسایی شفاف با سازه ی مدرن در بلژیک

اختصاصیآکا ایران:  

کلیسای ترنسپرنت یکی از عجیب ترین کلیساهای دنیاست که به کلیسای شفاف یا نامرئی هم معروف است. این کلیسای نامرئی و شفاف معماری عجیبی دارد و در بورگلون بلژیک واقع شده است.

وقتی از زاویه خاصی به کلیسای ترنسپرنت نگاه می کنید، آن را به صورت شفاف و نامرئی می بینید به طوری که درون کلیسا کاملا مشخص است. این کلیسای شفاف از 100 لایه فولاد که روی هم چیده شده اند، ساخته شده است و به گونه ای طراحی شده که می توانید چشم انداز اطراف کلیسا را از درون آن ببینید.

کلیسای نامرئی توسط آرنوت ون وارنبورگ و پیتارجن جان ججز، معماران معروف بلژیکی طراحی و ساخته شده است. ساختمان این کلیسای لایه ای از 100 لایه و 2000 ستون از جنس فولاد به دست آمده است. کلیسای نامرئی شبیه ساختمان کلیساهای سنتی است. این کلیسا در تمام جهان منحصر به فرد است و یک سازه ی مدرن با دیوارهای شفاف می باشد.

,عجیب ترین کلیسای دنیا,کلیسای شفاف در بلژیک,بلژیک,[categoriy] ,عجیب ترین کلیسای دنیا,کلیسای شفاف در بلژیک,بلژیک,[categoriy] ,عجیب ترین کلیسای دنیا,کلیسای شفاف در بلژیک,بلژیک,[categoriy] ,عجیب ترین کلیسای دنیا,کلیسای شفاف در بلژیک,بلژیک,[categoriy] ,عجیب ترین کلیسای دنیا,کلیسای شفاف در بلژیک,بلژیک,[categoriy] ,عجیب ترین کلیسای دنیا,کلیسای شفاف در بلژیک,بلژیک,[categoriy] ,عجیب ترین کلیسای دنیا,کلیسای شفاف در بلژیک,بلژیک,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار