X بستن تبلیغات
5. Fixed

تصاویری از منطقه زیبا و سرسبز آینالو در شهرستان کلیبر -آکا

آکاایران: زیست بوم غنی و بکر منطقه حفاظت شده آینالو

تصاویری از منطقه زیبا و سرسبز آینالو در شهرستان کلیبر

,تصاویر منطقه آینالو,منطقه آینالو,شهرستان کلیبر,[categoriy]

تصاویری از منطقه زیبا و سرسبز آینالو در شهرستان کلیبر -آکاتصاویر منطقه آینالو,منطقه آینالو,شهرستان کلیبر,دیدنی های ایران

آکاایران: تصاویری از منطقه زیبا و سرسبز آینالو در شهرستان کلیبر

به گزارش آکاایران: زیست بوم غنی و بکر منطقه حفاظت شده آینالو

اختصاصیآکا ایران:  

منطقه آینالو ، منطقه ای حفاظت شده در شمال غرب شهرستان کلیبر آذربایجان شرقی است که در 55 کیلومتری شهر کلیبر و در 15 کیلومتری روستای عاشقلو (ساحل ارس) واقع شده است . این منطقه زیبا و حفاظت شده تحت نظر سازمان محیط زیست شهرستان کلیبر می باشد .

منطقه آینالو از شمال غرب به روستای وایقان و از جنوب شرق به روستاهای بالان و بهروز محدود می شود . این منطقه به خاطر شرایط اقلیمی و آب و هوای معتدل کوهستانی ، پوشش گیاهی و جنگلی سرسبز و منحصر به فردی دارد ، به طوری که پوشیده از استیپ ، جنگل و دیگر پوشش های گیاهی می باشد  . آینالو با اقلیمی معتدل و کوهستانی در حدود 1500 متر از سطح دریا فاصله دارد . آب و هوای آن در فصل بهار و تابستان مطبوع و دلپذیر و در زمستان سرد است .

طبیعت سرسبز و زیبای منطقه آینالو چشم هر بیننده ای را به تماشا وا می دارد و برجسته ترین ویژگی اش بکر بودن طبیعت و دست نخوردگی اش است . قدمت این منطقه به عصر یخبندان می رسد و یکی از چند زیست بوم غنی روی کره زمین می باشد .

,تصاویر منطقه آینالو,منطقه آینالو,شهرستان کلیبر,[categoriy] ,تصاویر منطقه آینالو,منطقه آینالو,شهرستان کلیبر,[categoriy] ,تصاویر منطقه آینالو,منطقه آینالو,شهرستان کلیبر,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار