X بستن تبلیغات
5. Fixed

ارزان ترین اینترنت دنیا در کدام کشور است؟ -آکا

آکاایران: ارزان‌ ترین اینترنت دنیا در کدام کشور‌ است؟

براساس بررسی‌های صورت گرفته لوکزامبورگ، ایسلند و دانمارک سه کشوری هستند که به ترتیب ارزان‌ترین اینترنت جهان را در اختیار دارند.

به گزارش آکاایران: بنابر اعلام پایگاه Net Index، هزینه‌ی نسبی پهنای باند در کشور‌های مختلف گویای آن است که لوکزامبورگ ارزان‌ترین اینترنت دنیا را دارد. هزینه‌ نسبی پهنای باند این کشور بر اساس میانگین هزینه‌ی اشتراک تقسیم بر تولید ناخالص سرانه‌ ملی حدود ۰٫۵۹ درصد است.

,ارزان ترین اینترنت دنیا,اینترنت,گران ترین اینترنت دنیا,[categoriy]

ارزان ترین اینترنت دنیا در کدام کشور است؟ -آکاارزان ترین اینترنت دنیا,اینترنت,گران ترین اینترنت دنیا,پهنای باند,گرانترین پهنای باند جهان,ارزان ترین پهنای باند جهان,هزینه پهنای باند,پر سرعت ترین پهنای باند جهان,سرعت اینترنت,بالا بردن سرعت اینترنت,ترفند های اینترنتی

آکاایران: ارزان ترین اینترنت دنیا در کدام کشور است؟

پس از لوکزامبورگ، ایسلند و دانمارک با ارقام ۰٫۸۲۱ و ۰٫۸۲۶ درصد در رده‌های دوم و سوم قرار دارند و استرالیا با ۰٫۸۴ درصد در رده‌ی چهارم قرار دارد.

هلند با ۰٫۸۹ درصد و سوئد با ۰٫۹۱ درصد رتبه‌های پنجم و ششم قیمت اینترنت جهان را به خود اختصاص داده‌اند.

انگلستان، نروژ، فنلاند و هنگ‌کنگ هم رده‌های هفتم تا دهم جدول ارزان‌های اینترنتی را از آن خود کرده‌اند.

رژیم صهیونیستی نیز دوازدهمین اینترنت ارزان را دارد.

هم‌چنین براساس اعلام این پایگاه در میان ۶۴ کشور بررسی‌شده، ویتنام، هند، اندونزی، پاکستان، فیلیپین، مصر، آفریقای جنوبی، مالدیو، چین و تایلند به ترتیب عنوان گران‌ترین اینترنت‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.

در این سایت جایگاه ایران از نظر قیمت اینترنت در سطح جهان مشخص نشده است.

ایسنا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار