رونمایی از نسل جدید ب ام و سری 5

در اصل ما انتظار داشتیم که نسل بعدی ب‌ام‌و سری 5 در نمایشگاه پاریس که اوایل اکتبر (مهر) برگزار می‌گردد رونمایی شود اما گزارشی جدید نشان می‌دهد که این اتفاق چند ماه بعد از نمایشگاه پاریس، در اوایل سال 2017 و در نمایشگاه دیترویت 2017 صورت خواهد گرفت.

وب سایت پدال - امیر دهقان: در اصل ما انتظار داشتیم که نسل بعدی ب‌ام‌و سری 5 در نمایشگاه پاریس که اوایل اکتبر (مهر) برگزار می‌گردد رونمایی شود اما گزارشی جدید نشان می‌دهد که این اتفاق چند ماه بعد از نمایشگاه پاریس، در اوایل سال 2017 و در نمایشگاه دیترویت 2017 صورت خواهد گرفت؛ البته ب‌ام‌و بجای نمایش نسل جدید سری 5 در نمایشگاه پاریس قصد دارد کراس‌اوور کوپهٔ جدید X2 را در پایتخت فرانسه رونمایی کند.

نسل جدید ب‌ام‌و سری 5 در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شدنسل جدید ب‌ام‌و سری 5 در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شدنسل جدید ب‌ام‌و سری 5 در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شد

انتظار می‌رود نسل هفتم سری 5 که در حال حاضر مراحل پایانی توسعه را پشت سر می‌گذارد، از طراحی تکاملی بهره‌مند باشد. به‌عبارت‌دیگر سری 5 جدید نسخه‌ای کوچک‌تر از سدان پرچم‌دار سری 7 خواهد بود. نسل جدید سری 5 بر اساس پلت فرم جدید CLAR ساخته‌شده و کمی بزرگ‌تر از نسل فعلی خواهد بود؛ اما به لطف استفاده از فیبرکربن در ساختار خودرو تا 100 کیلوگرم سبک‌تر از مدل کنونی است.

نسل جدید ب‌ام‌و سری 5 در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شدنسل جدید ب‌ام‌و سری 5 در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شدنسل جدید ب‌ام‌و سری 5 در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شدنسل جدید ب‌ام‌و سری 5 در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شد

سری 5 جدید با طیف وسیعی از موتورهای بنزینی و دیزل توربوشارژر عرضه خواهد شد. اعضای جدید خانوادهٔ سری 5 نیز مدل‌های پلاگ این هیبرید 530e و 540e هستند و از سخت‌افزار و قوای محرکهٔ مدل 330e فعلی استفاده می‌کنند که البته برای استفاده در خودرویی بزرگ‌تر و سنگین‌تر به‌روزرسانی شده است.

نسل جدید ب‌ام‌و سری 5 در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شد

مدل اسپرت و پرچم‌دار M5 نیز ارتقائات مناسب و معقولی را تجربه خواهد کرد. این مدل به‌احتمال‌زیاد مجهز به آخرین نسخهٔ موتور 4.4 لیتری V8 خواهد بود که برای تولید 625 اسب بخار قدرت برنامه‌ریزی‌شده است. بعلاوه بسیاری معتقدند برای اولین بار در تاریخ M5، سامانهٔ چهارچرخ محرک XDrive به‌صورت اختیاری و سفارشی برای این سدان عملکرد بالا ارائه خواهد شد.

نسل جدید ب‌ام‌و سری 5 در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار