تمجید ویژه فرگوسن از رونالدو

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پیشین منچستریونایتد از کریستیانو رونالدو به عنوان بازیکن خاص نسل خودش نام برد.

به گزارش وبسایت نود، سر الکس فرگوسن که بین سال های 2003 تا 2009 سرمربی کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد بود به مناسبت قهرمانی پرتغال و این بازیکن در یورو 2016 به نشریه بیلد آلمان گفته:"رونالدو اراده فوق العاده ای برای فوتبال دارد. کریستیانو مشتاق فرا رسیدن هر جلسه تمرینی است. او همیشه می خواهد پیشرفت کند و برنده شود. او خصوصا عاشق بازی های بزرگ است.

در مدت زمان حضور من در منچستریونایتد، رونالدو بازیکنی بود که بیشتر از همه پیشرفت کرد. این مسئله با تلاش و کوشش بسیار حاصل شد. او مرتب روی تکنیک شوتزنیش با پای چپ و راست، توانایی سرزنی و پرش هایش کار می کرد. میزان پیشرفت او فوق العاده است. نکته قابل توجه این است که فوتبال امروز بسیار سریع و فیزیکی شده است.

معمولا دوران اوج فوتبالیست های بزرگ بین پنج تا شش طول می کشد و سپس افت می کنند. کریستیانو حدود ده سال است که در اوج قرار دارد. همین مسئله او را بسیار استثنایی کرده است. هر نسل بازیکن خاص خودش را دارد و کریستیانو بازیکن خاص این نسل است."

2031

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار