می دانستم "استقلال" سهمیه ن

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، علی نظری جویباری در مطلبی نوشت: جانا سخن از دلِ ما می گویی.

گاهی با بودن,گاهی با نبودن,گاهی با حرف زدن و گاهی با سکوت می توانی به تیم محبوبِ خود کمک کنی. به هر حال وظیفه ی شخصِ خود می دانم در همه حال یار و یاورِ استقلالِ بزرگ باشم.

اخیرا مصاحبه ای از دوستان در رابطه با ناکامی سالهای گذشته و دست های پشت پرده که مانع از نتیجه گیریِ استقلال شد را می خوانم,و بعضی بدونِ اینکه شرایط حساسِ استقلال را در همان زمان درک کنند شروع به انتقاد می کنند و اصلا از داخلِ باشگاه خبر ندارند و شروع به فرافکنی می کنند که چرا همان موقع کارشکنی و دخالت ها را عنوان نکردید.

مشکلات چندین بار در جلسه خصوصی مطرح ولی ترتیبِ اثر داده نشد.

اینجانب تمام مشکلات را در سه صفحه در نیم فصل به طورِ کامل به سرپرست باشگاه ارائه نمودم و تاکید کردم اگر این روش ادامه داشته باشد استقلال حتی قادر به کسبِ سهمیه نخواهد بود چه برسد به قهرمانی!! اما کجاست گوشِ شنوا؟؟ لغو قرار دادِ کرار,عدم تقویت تیم در نیم فصل,سفر تفریحی تیم به سوئد در حساس ترین زمانِ ممکن در لیگ و چند مورد دیگر.

اگر گهگاهی دست به قلم می برم فقط به خواستِ شما هوادارانِ دوست داشتنیِ استقلال است که از من می خواهید سکوت نکنم و واقعیت های موجود را بیان کنم. در شرایطِ موجود هیچ نشانه ی مثبتی جز در کادر فنی و بازیکنان در دیگر ارکان باشگاه مشاهده نمی شود.

در موفقیت یک باشگاه سه ارکان مهم باید دست به دستِ هم بدهند تا راه قهرمانی آن تیم هموار شود.مدیریت و ارکان باشگاه,کادرِ فنی و بازیکنان وامکاناتِ سخت افزاری و نرم افزاری موجود.

این سه عنصر همانند چرخ دنده باید برای قهرمانی یک باشگاه بطور هماهنگ حرکت کنند که هرکدام از این چرخ دنده ها اگر کند یا تند حرکت کند آن باشگاه موفق نخواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار