مشکلات صندوق آینده سازان کارگری در مجلس بررسی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا محجوب شامگاه پنجشنبه در نشست تشکل های کارگری، کارفرمائی و تعاونگران آذربایجان شرقی در تبریز به مشکلات صندوق آینده سازان کارگری اشاره کرد و افزود: این مشکلات در کمیسیون اجتماعی مجلس بررسی می شود.

وی سپس با تاکید بر اینکه صندوق آینده سازان کارگری از هیچ مرجع قانونی مجوز ندارد، ادامه داد: اگر امروز به مشکلات صندوق آینده ساز کارگری فکری نشود در چند سال آینده وضعی بدتر از صندوق فولاد گریبان این صندوق را خواهد گرفت.

محجوب با اشاره به اینکه استفاده از عنوان صندوق برای شرکت آینده سازان اشتباه است چون ایجاد صندوق نیاز به مصوبه مجلس دارد، افزود: در سال ۱۳۹۳ تامین اجتماعی ان صندوق را مصوب کرده که یک مصوبه داخلی است و بنابراین باید به آن شرکت آینده سازان گفته شود نه صندوق.

استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصفانه نیست

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی سپس با اشاره به استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصفانه نیست و باید در این خصوص بیشتر فکر کرد.

دبیر کل خانه کارگر با تاکید بر اینکه استیضاح وزیر بدون سئوال و جواب از وی غیرمنصفانه است، ادامه داد: استیضاح ربیعی فعلا به صلاح نیست.

وی با اشاره به اینکه استیضاح وزیران دولت حق قانونی نمایندگان است، ابراز داشت: ولی بدون شک اول باید حرف های وزیر را شنید و بدون شنیدن دلایل و عملکرد وی استیضاح غیرمنطقی است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار