پیکاپ هیوندای تا سال ۲۰۲۰ تولید نخواهد شد

مدیر هیوندای استرالیا در مورد تولید این پیکاپ کره ای گفت است که سانتاکروز تولید خواهد شد ولی او خاطر نشان کرد که این خودرو تا قبل از سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد.

به گزارش اخبار خودرو ، نمونه مفهومی هیوندای سانتا کروز در سال ۲۰۱۵ و در نمایشگاه دیترویت به نمایش درآمد و از همان زمان شایعاتی در مورد تولید و عرضه آن منتشر شد.

به تازگی اسکات گرانت مدیر هیوندای استرالیا در مورد تولید این پیکاپ کره ای گفت است که سانتاکروز تولید خواهد شد ولی او خاطر نشان کرد که این خودرو تا قبل از سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد.

۲۰۱۷-hyundai-Santa-Cruz-engine-specs

هیوندای سانتا کروز

به گفته اسکات گرانت، دفتر مرکزی هیوندای در کره برای تولید این خودرو کاملا جدی است اما با وجود تقاضای بالا برای تولید کامیون متوسط در بازار های خارج از استرالیا همچنان به تولید کامیون متوسط متعهد هستیم و فعلا امکان تولید و عرضه این پیکات توسط شاخه استرالیایی هیوندای امکان پذیر نمی باشد.

Santa Cruz Crossover Truck Concept

هیوندای سانتا کروز

هیوندای سانتا کروز یک پیکاپ کوچک می باشد که می تواند چهار سرنشین را در خود جای دهد. این خودرو به یک موتور توربو دیزل چهار سیلندر خطی مجهر است توانایی تولید ۱۹۰ اسب بخار قدرت و ۳۰۰ پوند فوت گشتاور را دارا می باشد. از رقبای آن می توان به شورولت کلرادو اشاره کرد که در بازار استرالیا با برند هولدن بفروش می رسد.

۱۰۰۱۳۶۷-crossover

هیوندای سانتا کروز

پیکاپ هیوندای تا سال ۲۰۲۰ تولید نخواهد شد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار