نبود بنگاه‌های اقتصادی روند توسعه ورزش اردبیل را کند کرده است

به گزارش خبرنگار مهر، نادر فلاحی عصر پنجشنبه در نشست فعالان ورزش اردبیل با معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: نبود بنگاه های اقتصادی قوی و فعال، ورزش این استان در بحث های زیرساختی و توسعهای تحت تاثیر قرار داده است.

وی با بیان اینکه عدم وجود بنگاه های اقتصادی قوی موجب شده تیم ها و هیئت های ورزشی این استان اسپانسر نداشته باشند، متذکر شد: همین امر به ثمر رسیدن زحمات و تلاش های حوزه ورزش را ابتر کرده است.

رئیس هیئت والیبال استان تصریح کرد: تمام اقشار جامعه، مدیران و مسئولان استان در بحث قهرمانی و حرفه ای و کسب موفقیت های ورزشی از هیئت ها انتظار معجزه دارند و فشار ورزش قهرمانی بر دوش هیئت ها بوده که این خواسته نامطلوبی است.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر در استان های همجوار و استان های هم سطح اردبیل بنگاه های اقتصادی سرمایه گذاری هنگفتی در بحث ورزش داشته اند، بیان داشت: این امر در استان اردبیل تاکنون میسر نشده است.

فلاحی خواستار ورود و سرمایه گذاری بخش خصوصی و اقتصادی در حوزه ورزش استان شد و با ارائه پیشنهادی عنوان کرد: در این زمینه فدراسیون ها و وزارت ورزش می تواند استان های مستعد و ورزش خیز نظیر اردبیل را به اسپانسرهای کشوری معرفی کنند تا زمینه های رشد و توسعه بیش از پیش ورزش در منطقه فراهم شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار