تصادف مرگبار پراید با میکسر در جاده شهریار

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف مرگبار سواری پراید با میکسر در غرب تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: وقوع یک مورد حادثه رانندگی در ساعت 15:05 به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان 2 ایستگاه را به محل حادثه واقع در ابتدای جاده قدیم کرج- شهریار اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل گفت: پس از حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد یک دستگاه سواری پراید در حال حرکت در مسیر بوده که با یک دستگاه کامیون میکسر برخورد کرده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه در پی این حادثه راننده 40 ساله سواری پراید درون کابین گرفتار شده بود ادامه داد: عوامل آتش‌نشانی با استفاده از تجهیزات مخصوص اقدام به برش کابین کرده و این فرد را خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند که متاسفانه در بررسی علائم حیاتی مشخص شد که او به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

ملکی درباره علت این حادثه گفت: عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی علت این حادثه را بررسی و اعلام خواهند کرد.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آتش‌نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت 15:41 به عملیات خود خاتمه دادند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار