X بستن تبلیغات
5. Fixed

سرمربی جدید چلسی به رسانه‌ها معرفی شد

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه چلسی سرمربی جدید خودش را رسما به رسانه های دنیا معرفی کرد.

به گزارش وبسایت نود، مراسم معارفه آنتونیو کونته ساعتی پیش در ورزشگاه استمفورد بریج لندن با حضور رسانه های دنیا برگزار شد.

لیگ برتر

فکر یم کنم لیگ برتر سخت ترین لیگ دنیا است. شش و یا هفت تیم می توانند قهرمان شوند. از حضور در چلسی و فوتبال انگلیس خیلی خوشحالم. این فصلی جدید برای من و خانواده ام است.

جان تری

تری بازیکن بزرگی است و همچنان کاپیتان باقی خواهد ماند. جان شخصیت بزرگ و جذبه زیادی دارد. او از نظر من بازیکن شگفت انگیزی است. می خواهم با او صحبت کنم چون باشگاه چلسی را به خوبی می شناسد.

خط دفاع سه نفره

هر زمان که به تیم جدید وارد می شوم به دنبال سیستمی می گردم که مناسب بازیکنانم باشد. مربی مثل یک خیاط است. شما باید بهترین لباس را برای بازیکنان بسازید و به شخصیت و استعدادشان احترام بگذارید. بارها پیش آمده که فصل را با یک سیستم اغاز کردم اما در میانه فصل نظرم تغییر کرده چون آن سیستم مناسبی برای بازیکنانم نبوده است.

دفاع چهار نفره و یا سه نفره؟این مهم نیست. مهمترین چیز روحیه تیم و نظم خوب است. فکر می کنم که می توانم باعث پیشرفت بازیکنانم شوم. مهم است که بازیکنانی داشته باشید که بتوانند بجنگند و خوب بازی کنند تا بتوانیم احساس و شورمان را به هواداران منتقل کنیم.

رانیری

مربیان ایتالیایی زیادی در لیگ برتر فعالیت کردند و نماینده ایتالیا بودند. همه ما بابت این موضوع احساس مسئولیت می کنیم. هنوز فرصت نکردم با رانیری صحبت کنم اما قطعا به زودی برای استفاده از توصیه هایش با او تماس می گیرم. زمانی که وارد کشور جدیدی می شوید، مهم است که از محیط جدید اطلاعات خوبی داشته باشید.

شباهت با مورینیو

من با همه چیزهایی که در دوران بازیگری و مربیگری یاد گرفتم به انگلیس آمدم. سعی می کنم نماینده خوبی برای کشورم باشم. می خواهم باعث افتخار مربیان ایتالیایی شوم. مربیانی وجود دارند که برنده هستند. بعضی از مربیان دارای ذهنیت پیروزی و برنده شدن هستند. باور دارم که در فوتبال برندگانی وجود دارند و همه مربیان از این ذهنیت برخوردار نیستند.

انتظارات برای فصل آینده

اول از همه باید بگویم که از آمدن به چلسی احساساتی شدم و لحظه فوق العاده ای برای من است. می دانم که رقابت در لیگ برتر بسیار داغ است و امیدوارم تیمی شایسته قهرمان شود. فکر می کنم افراد کمی چلسی را مدعی قهرمانی می دانند و امیدوارم بتوانیم آن ها را شگفت زده کنیم. امیدوارم نور کم یک شعله آتش را به جهنی سوزان تبدیل کنیم.

می دانیم فصل آینده کارمان آسان نیست چون چلسی فصل پیش در رده دهم جای گرفت. همه می دانیم که باید تلاش زیادی کنیم. چلسی به لیگ قهرمانان تعلق دارد و به باید به آنجا بازگردد.

لقب

من در پیدا کردن لقب مناسب برای خودم خیلی وارد نیستم. امیدوارم شما بتوانید در طول فصل لقب خوبی برای من پیدا کنید. امیدوارم اسم خوبی باشد.

شیوه کاری

من عاشق کار کردن هستم و می دانم مسیر رسیدن به موفقیت از این راه می گذرد. برای بازگشت به لیگ قهرمانان و فتح جام باید فقط کار کنیم. ذهنیت بازیکنان را دوست داشتم و از این موضوع خوشحالم.

نقل و انتقالات

ترجیح می دهم در این مورد با باشگاه صحبت کنم و با هم تصمیم بگیریم. فقط نباید بازیکنان قهرمان را بخرید بلکه باید بازیکنانی که با فلسفه و فوتبال شما تطابق دارند را جذب کنید.

2031

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار