X بستن تبلیغات
5. Fixed

چهره های اصولگرا کم کم به میدان می آیند؛ هرکدام که مردم اقبال بیشتری به او نشان دهند، کاندیدای نهایی جریان راست می شود / روحانی از جبهه رقیب است، اصولگرایان حمایتش نمی کنند / احتمال بازگشت کاندیداهای 92 وجود دارد

میرتاج الدینی، معاون پارلمانی دولت احمدی نژاد، در گفتگو با «انتخاب»:

حجت الاسلام میرتاج الدینی معتقد است روحانی چهره ای است که در مقابل جریان اصولگرا تعریف می شود و بدین سبب امکان حمایت جریان راست از او در انتخابات ریاست جمهوری وجود ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : چهره های اصولگرا کم کم به میدان می آیند؛ هرکدام که مردم اقبال بیشتری به او نشان دهند، کاندیدای نهایی جریان راست می شود / روحانی از جبهه رقیب است، اصولگرایان حمایتش نمی کنند / احتمال بازگشت چهره های 92 وجود دارد

حجت الاسلام میرتاج الدینی معتقد است روحانی چهره ای است که در مقابل جریان اصولگرا تعریف می شود و بدین سبب امکان حمایت جریان راست از او در انتخابات ریاست جمهوری وجود ندارد.

میرتاج الدینی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی «انتخاب» اظهار داشت: اصولگرایان در بسیاری از موارد همفکر و همراه با خط مشی دولت آقای روحانی نیستند و منتقد این دولت به شمار می آید. بنابراین خودشان کاندیدای مستقل خواهند داشت و از آقای روحانی حمایت نمی کنند. در واقع، جریان راست، روند سیاسی، اقتصادی و فرهنگی این دولت را نمی پذیرند.

وی افزود: اصولگرایان می خواهند در عرصه سیاسی جامعه حضور داشته باشند و نمی خواهند از جبهه رقیب حمایت کنند، بنابراین برای خودشان کاندیدای مسقل معرفی می کنند و طبعا تلاش خواهد کرد اجماعی روی آن بوجود آوردند. البته فعلا شخص خاصی را مدنظر ندارند.

معاون پارلمانی دولت احمدی نژاد تصریح کرد: مدل حضور جریان اصولگرا در انتخابات به این شکل خواهد بود که چهره های متعددی از این جریان کم کم در صحنه حضور پیدا می کنند و اقبال مردمی نسبت به اینها و نسبت به گفتمان شان مشخص می شود، طبعا کسی که اقبال مردمی بیشتری داشته باشد، انتخاب می شود. 

میرتاج الدینی در پاسخ به سوالی در مورد امکان سرمایه گذاری اصولگرایان روی کاندیداهای سال 92  گفت: احتمال اینکه بعضی از چهره های 92 هم وارد صحنه شود وجود دارد ولی دو شرط اصلی در جریان اصولگرا برای انتخاب کاندیدا وجود دارد، یکی پایبندی به اصول انقلاب و حرکت در مسیر ارزش ها و دیگری با اقبال مردم رو به رو شدن.

وی تاکید کرد: اصولگرایان کاندیداهای زیادی دارند، اینطور نیست که دستشان خالی باش.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار