X بستن تبلیغات
5. Fixed

/آئین تودیع و معارفه مدیرکل بهزیستی هرمزگان/ استاندار:بهزیستی نیازمند تغییر نگرش اساسی است

استاندار هرمزگان گفت: امیدواریم با تغییری که در سازمان بهزیستی استان اتفاق افتاده است یک تغییر نگرش اساسی نیز در این سازمان ایجاد شود.

به گزارش ایسنا، جاسم جادری در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بهزیستی استان اظهار کرد: امیدواریم با تغییری که در سازمان بهزیستی استان اتفاق افتاده است یک تغییر نگرش اساسی نیز ایجاد شود، استان یک ظرفیت عظیم مردمی دارد خداروشکر می‌کنیم که مردم خیری در استان وجود دارند و باید مردم و خیرین را درگیر کنیم، اینها انسان‌هایی هستند که آیات و روایات را بهتر درک می‌کنند و می‌خواهند آخرت خود را آباد کنند.

جادری با بیان این‌که خیلی از کارها را خود معلولین می‌توانند انجام دهند، افزود: مشکلات مالی در تمام سازمان‌ها وجود دارد، هنر ما باید این باشد که از سه ظرفیت موجود در استان استفاده کنیم، اولین ظرفیت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هستند که به دلیل ارتباطشان با دولت و مرکز قدرت باید استفاده کنیم.

استاندار هرمزگان با بیان این‌که دومین ظرفیت بحث خیرین است، تصریح کرد: ظرفیت خیرین استان هرمزگان به اندازه ظرفیت خلیج فارس و دریای عمان است و باید از این افراد کمک بخواهیم، مردم هرمزگان به خیر بودن مشهور هستند، خیر مدرسه ساز، مسجد ساز، حسینیه ساز حتی ما در منطقه بندرلنگه خیر سدساز نیز داشته‌ایم که برای نخستین بار در کشور رقم خورد.

وی با بیان این‌که استفاده از ارتباط با مدیران استان سومین ظرفیت است، بیان کرد: متاسفانه هرمزگان از یک فقر تاریخی رنج می برد و همه باید برای رفع آن تلاش کنیم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار