رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان: رویکرد حوزه سلامت برپایه برنامه عملیاتی واستراتژیک است

رییس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی استان هرمزگان گفت: اصلاح ساختاری ، برنامه عملیاتی و استراتژیک، آموزش پاسخگو وHIV و بیماری ایدز به عنوان محور راهبردهای کلان حوزه سلامت استان است که با جدیدت دنبال می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، دکترحسین داودی درجمع خبرنگاران افزود: خوشبختانه یکی ازدستاوردهای اخیر درحوزه سلامت که با حمایت مدیریت عالی دولت دراستان دنبال می شود الحاق پیوست سلامت به سند توسعه استان است که با تحقق آن هرحرکتی درمسیرتوسعه باید دارای این پیوست مهم باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی استان هرمزگان با بیان این‌که همه فعالیت‌های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی با رویکرد اصلاح نقاط ضعف وتقویت نقاط قوت است، خاطرنشان کرد: همه تلاش‌ها براین است با رصد دقیق عملکردها، ظرفیت‌های موثر از جمله سرمایه‌های انسانی برای ارتقاء شاخص‌های سلامت به کار گرفته شوند. 

داودی در پایان تاکید کرد: خدمات فراهم شده درحوزه بهداشت و درمان استان هرمزگان با تکیه برنیروی انسانی مجرب کمتر از استان‌های صاحب نام نیست، مردم با اعتماد به ظرفیت‌های استان، ما را در ارائه خدمات بهتر و موثرتر به جامعه یاری رسانند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار