بتسدا اسلحه‌ی BFG بازی DOOM را در اندازه واقعی ساخت

BFG Doom

شرکت بتسدا، سازنده‌ی بازی محبوب DOOM توانست به کمک پرینتر‌های فوق پیشرفته‌ی سه‌بعدی، اسلحه‌ی BFG را در اندازه واقعی بسازد. برای اطلاعات بیشتر با زومجی همراه شوید.

 بتسدا، سازنده‌ی بازی فوق‌العاده‌ی DOOM موفق شد بزرگترین و بهترین اسلحه‌ی این بازی را در دنیای واقعی شبیه‌سازی کند. اسلحه‌ی BFG که ۱ متر طول، ۵۰ سانتی‌متر عرض و ۵۰ سانتی‌متر هم عمق دارد به کمک پرینتر‌های سه‌بعدی فوق پیشرفته‌ی کمپانی مای مینی فکتوری (My Mini Factory) چاپ شده است که کاملاَ شبیه به نسخه‌ی گرافیکی آن است.

DOOM BFG1

این اسلحه همان‌طور که در دنیای واقعی غول پیکر به نظر می‌رسد، در بازی DOOM نیزفقط یک دیمون غول پیکر  قادر به حمل آن است. طبق اعلام بتسدا، این ماکت زیبا که بیش از ۳۵ساعت برای طراحی و بیشتر از ۱۰۰۰ساعت برای پرینت جداگانه‌ی ۷۰ قسمت آن زمان برده، به برنده‌ی خوش‌شانس مسابقه‌ی آنلاین DOOM تقدیم خواهد شد. برای ساخت این اسلحه‌ی عظیم‌الجثه ۱۲ کیلوگرم پلاستیک و یک‌ماه وقت صرف شده است.

به نظر می‌رسد با توجه با استقبال طرفداران از کالکتور‌های موجود در بازار، شرکت‌های بیشتری دست به ساخت نمونه‌های بزرگ از اسلحه‌ها یا شخصیت‌های قهرمان بازی‌ها بزنند.

منبع:OverClock 3D

ممکن است این مطالب را هم بپسندید:

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار