جزییات تازه DLC داستانی Uncharted 4 از زبان صدا پیشه نیتن دریک

تروی بیکر، صداپیشه نیتن دریک در مجموعه بازی‌های آنچارتد، در مصاحبه‌ اخیر خود،‌ درباره بسته الحاقی داستانی بازی Uncharted 4: A Thief’s End توضیحاتی ارائه داده است. با زومجی و جزییات خبر همراه باشید.

در جریان مصاحبه‌ای که اخیرا تروی بیکر، صداپیشه نیتن دریک در مجموعه Uncharted انجام داده، نظرات خود را درباره بسته الحاقی که قرار است برای بازی آنچارتد ۴ منتشر شود، ارائه کرده است. وی در مصاحبه‌اش اعلام کرد که به ناتی‌داگ (استودیو سازنده بازی) اعتماد کامل دارد و به هیچ عنوان نگران این نیست که پروژه بعدی این استودیو خوشنام چه باشد:

پس از اینکه بازی را به اتمام رساندم، بسیار ناراحت شده بودم زیرا با تمام وجود می‌خواستم از سرنوشت سم و سالی آگاه بشوم.

همچنین وی اعلام کرد که دختر نیتن و النا و گذشته نیتن و سم داستان‌های خوبی برای بسته الحاقی داستانی بازی ارائه خواهند داد:

من بسیار از کاری که چیس آستین در به تصویر کشیدن سم جوان انجام داد هیجان‌زده هستم و قسمتی از وجود من دوست دارد که داستان آنها را ببیند. ما زندگی آنها را از یتیم‌خانه تا زندان دنبال کردیم و من خیلی علاقه دارم که بدانم در این بازه زمانی چه اتفاقاتی برای آنها افتاده است.

در ادامه بیکر در مورد برنامه‌های آینده ناتی‌داگ نیز صحبت‌هایی کرد و گفت که هنوز مشخص نیست آنها چه برنامه‌هایی در سر دارند:

اعضای استودیو ناتی‌داگ کماکان در حال ایده‌پردازی هستند و من فکر نمی‌کنم هنوز به یک ایده نهایی رسیده باشند. آنها هنوز در حال بهبود یافتن از انتشار Uncharted 4 هستند. وقتی شما با استودیویی مانند ناتی‌داگ کار می‌کنید، باید تمام و کمال به آنها اعتماد کنید و من مطمئن هستم که آنها بهترین تصمیمات را خواهند گرفت.

با توجه به صحبت‌های Troy Baker، به نظر می‌رسد که ناتی‌داگ کماکان در حال ایده‌پردازی است و هنوز هیچ تصمیم قاطعی درباره DLC داستانی Uncharted 4: A Thief’s End نگرفته است. با توجه به بسته الحاقی قبلی این استودیو که برای بازی The Last of Us منتشر شده بود و Left Behind نام داشت، انتظارات از این استودیو برای بسته الحاقی داستانی Uncharted 4 بسیار بالا است.

منبع: GamePur

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار