میرزاجانپور به لیست تیم ملی اضافه شد

بعد از انتشار اسامی نام ایران در سایت فدراسیون جهانی مسولان فدراسیون لیست اعلام شده را غیر واقعی دانستند و امروز FIVB آن را اصلاح کرد.

ورزش سه:‌ بعد از انتشار اسامی نام ایران در سایت فدراسیون جهانی مسولان فدراسیون لیست اعلام شده را غیر واقعی دانستند و امروز FIVB آن را اصلاح کرد.

 جنجال لیست تیم ملی والیبال ایران برای ساعاتی در رسانه ها ادامه داشت و علت پخش خبر خط خوردن میرزاجانپور از تیم ملی بود. سایت فدراسیون جهانی در خبری اسامی تیم ایران برای المپیک را اعلام کرده بود که مجتبی مرزاجانپور در آنها حا نداشت. پس از انتشار خبر خط خوردن میرزاجانپور مسولین فدراسیون و تیم ملی این مساله را غیر واقعی دانستند و این بازیکن هنوز در اردو تیم ملی حاضر است.

پس از پیگیری های انجام شده توسط فدراسیون اعلام کردند "اشتباه شده است" و امروز نام مجتبی میرزاجانپور به آن لیست اضافه شد.

 میرزاجانپور به لیست تیم ملی اضافه شد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار