رئیس سازمان تامین اجتماعی نصف حقوق خود را بر می‌گرداند

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو علی همتی در مراسم افتتاح دستگاه دیجیتال رادیولوژی و دستگاه C_Ram اتاق عمل بیمارستان فارابی مشهد، همزمان با هفته تامین اجتماعی افزود: حقوق تعیین شده، برای دکتر 'نوربخش' رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، 130 میلیون ریال است که ایشان 65 میلیون ریال آن را برداشت می کند.

به گفته وی، دکتر نوربخش که پزشک فوق تخصص ارتوپدی است، با این نگرش که بسیاری از افراد مراجعه کننده به مراکز درمانی تامین اجتماعی از حداقل حقوق و کمتر از 10 میلیون ریال برخوردارند، حاضر به دریافت نیمی از حقوق خود نیست و آن را به حساب دولت برمی گرداند.

همتی اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی کشور در دوره مدیریت جدید، فعالیتش را با شعار پاکدستی و پاسخگویی آغاز کرد و اکنون شاهد به ثمر نشستن این شعار هستیم.

وی گفت: بازرسی ها و بررسی های انجام شده نشان می دهد سازمان تامین اجتماعی بهترین عملکرد را در پرداختی به مدیرانش در طول سه سال گذشته داشته و حتی یک مورد پرداخت غیر متعارف نیز در این سازمان گزارش نشده است.

وی افزود: این در حالی است که سازمان تامین اجتماعی طی 10 سال گذشته با بحران های مختلف مالی، هویتی و اجتماعی روبرو بوده و در هشت سال شاهد تغییر هشت مدیر عالی رتبه آن که هیچ سنخیتی با این سازمان نداشته بوده ایم.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: تا پایان امسال تمام سیستم های رادیولوژی و تشخیصی مراکز درمانی تامین اجتماعی کشور، دیجیتالی خواهد شد و سیستم پکس (PACS) یا امکان برخورداری از عکس های رادیوگرافی به وسیله موبایل توسط پزشکان نیز استقرار خواهد یافت.

وی اظهار کرد: در سال جاری 500 میلیارد ریال برای دیجیتالی کردن سیستم های تشخیصی نظیر رادیوگرافی و ماموگرافی در مراکز درمانی تامین اجتماعی کشور اختصاص یافته است.

همتی افزود: استان خراسان رضوی در استقرار سیستم پکس و دیجیتالی کردن سیستم های تشخیصی و رادیولوژی در کشور پیشرو است.


22تا 28 تیرماه هفته تامین اجتماعی نامگذاری شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار