عروسی به سبک شرک و فیونا! +تصاویر

یک زن و شوهر آمریکایی عروسی خو را به سبک شرک و فیونا برگزار کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان:  همیشه وقتی حرف از لباس عروس به میان می آید لباسی سفید در ذهن تجسم می شود اما این بار یک زن و شوهر چاق در میدلند آمریکا این رسم را برهم زدند.

آقای آماندا 44 ساله و خانم گیبس 39 ساله عروس و دامادی هستند که با ساختاری کاملا متفاوت جشن عروسی خود را برگزار کردند.

این عروس و داماد با سبز کردن صورت و بدن‎‌خود و پوشیدن لباس هایی شبیه شخصیت‌های کارتونی شرِک خود را شبیه آن ها کرده‌ و مراسم عروسی‌شان را بر اساس داستان این کارتون برگزار کردند. آنها برای برگزاری این مراسم حدود 8 سال برنامه ریزی کردند.

مهمانان این عروسی لباس های بال‌ما‌سکه و‌ شخصیت های کارتونی مثل میکی موس و جک اسپار و دزدان دریایی کارائیب بر تن داشتند.

این عروس و داماد که بسیاری از دوستان خود را بر اثر بیماری سرطان از دست داده بودند تصمیم به برگزاری عروسی با این شکل و شمایل گرفتند.

خانم فیونا و آقای شرِک هدایای عروسیشان را به نفع بیماران سرطانی و جهت امور خیریه استفاده کردند و هدف خود از برگزاری این مراسم را بالا بردن آگاهی مردم نسبت به بیماری سرطان دانستند.

تصاویری از این عروسی را  در ادامه مشاهده می کنید.

شرک و فیونا شرک و فیونا 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار