مامور پلیس در اقدامی شجاعانه لبخند را به مالباخته هدیه داد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی اظهار داشت: استوار دوم محمد روئین‌تن با خودروی شخصی‌اش از میدان آزادگان شهرستان بجنورد در حال تردد بود که با یک فقره کیف‌قاپی روبرو می‌شود.

سرهنگ جلال کمالی رنجبر افزود: در این حادثه، یک دستگاه هوندا با سه نفر سرنشین به سمت خانمی که با دخترش در حین عبور از عرض خیابان بودند، نزدیک شده و اقدام به کیف‌قاپی از آنان کرده و متواری می‌شود.

وی تصریح کرد: این مامور وظیفه‌شناس با مشاهده کیف‌قاپی علیرغم اینکه در شیفت خدمت نبود، اقدام به تعقیب کیف‌قاپان کرد که طی تعقیب و گریز، سارقان کیف مالباخته را رها کرده و پا به فرار گذاشتند.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان گفت: این مامور وظیفه‌شناس کیف مالباخته را در کلانتری ۱۱ شهرستان بجنورد صحیح و سالم به همراه محتویات آن تحویل مالباخته داد.

سرهنگ کمالی رنجبر با اشاره به خوشحالی و لبخند رضایت مالباخته، تصریح کرد: مالباخته اذعان داشت محتویات کیف خیلی باارزش بود به‌گونه‌ای که دریکی از کارت‌های عابر بانکش بیش از ۳۵۰ میلیون ریال پول وجود داشت ضمن اینکه رمز کارت نیز در داخل کیف بوده است.

این مقام انتظامی بابیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی، نیروهایی امین و امانت‌دار هستند، افزود: کارکنان ناجا با حضوری پرشور و ایثارگرانه، آماده پاسداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب، مسئولیت‌پذیری، قانون مداری و توانمندی در اجرای وظایف محوله از سوی ملّت و فرماندهی معظم کل قوا هستند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار