کشف 9 کیلو مصنوعات طلای قاچاق در خراسان رضوی

طلای جهانی

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از کشف و ضبط 9 کیلوگرم مصنوعات طلای قاچاق در مشهد خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی علی باخرد اظهار کرد : در اجرای مصوبات کمیسیون نظارت استان و ستاد مبازه با قاچاق کالا و ارز طی گشت مشترک کارشناسان این سازمان واداره کل استاندارد، اداره کل تعزیرات حکومتی، اتحادیه صنف فروشندگان طلا و جواهر و پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز به همراه نماینده دبیرخانه کمیسیون نظارت مقدار 9 کیلوگرم مصنوعات طلای خارجی قاچاق از دو نفر متهم در حین فروش در واحد صنفی کشف و ضبط شد.

وی افزود: با کشف این میزان طلای قاچاق، گزارش ضبط و توقیف به ارزش 10 میلیارد  ریال تنظیم و جهت رسیدگی در اختیار مراجع قضایی قرارگرفت .

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار