X بستن تبلیغات
5. Fixed

4280 طرح نیمه تمام ورزشی روی دست دولت مانده است

وزیر ورزش و جوانان : 4280 طرح نیمه تمام ورزشی روی دست دولت مانده است وزیر ورزش و جوانان با حجم عظیمی از طرح های کلنگ خورده و رهاشده مواجه است به طوری که اکنون چهار هزار و 280 طرح نیمه کاره در بخش ورزش روی دست دولت مانده است.

 وزیر ورزش و جوانان گفت: این وزارتخانه با حجم عظیمی از طرح های کلنگ خورده و رهاشده مواجه است به طوری که اکنون چهار هزار و 280 طرح نیمه کاره در بخش ورزش روی دست دولت مانده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا محمود گودرزی روز پنجشنبه در نشست با اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان افزود: اگر به طور میانگین برای هر طرح 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز باشد برای اتمام طرح های نیمه تمام بخش ورزش در کشور حدود 80 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
وی گفت: درحالی که اعتبار بخش ورزش یک هزار میلیارد ریال است؛ با این حساب زمان زیادی برای تکمیل طرح های نیمه تمام کشور نیاز است.
وزیر ورزش و جوانان گفت: تلاش کردیم سرانه ورزشی کشور را به یک متر برسانیم و اکنون سرانه کشور به طور متوسط 70 سانتیمتر است که در آینده به میزان مورد نظر خواهد رسید.
وی بیان کرد: درصدد هستیم اعتدال در توزیع امکانات را در تمامی مناطق کشور توسعه دهیم.
گودرزی گفت: سعی شده از ابتدای آغاز به کار دولت تدبیر و امید اقدامات موثری در حوزه ورزش کشور انجام شود و امیدواریم این اتفاقات خوب با همکاری دولت و مجلس تداوم پیدا کنند.
وی افزود: در سایه همدلی و همزبانی و وحدت موجود در کشور اتفاقات خوبی در ورزش و سایر حوزه ها رخ خواهد داد.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به محرومیت بخشی از مناطق کشور اظهار کرد: اینها محرومیت های تاریخی هستند که از گذشته وجود داشته اند.
وی گفت: تلاش کردیم از ابتدای کار نگاهی آمایشی به تمام حوزه ها داشته باشیم و آمایش نگاهی علمی مبتنی بر برخی شاخص ها مانند گرایش منطقه ای، آب و هوا و غیره است که موجب شده در زمینه توزیع امکانات توجه بیشتری به مناطق محروم شود.
گودرزی تصریح کرد: نگاه بدون آمایشی که در گذشته وجود داشت موجب شده بر حسب ارتباطات انسانی و سیاسی، یک نماینده بخشی از امکانات را به سمت منطقه خود سوق بدهد.
وزیر ورزش و جوانان روز پنجشنبه وارد کرمان شد و در ادامه این سفر به شهرستان سیرجان در 175 کیلومتری غرب استان می رود.
بازدید از مجموعه های ورزشی امام علی (ع)، محمودآباد و گل گهر سیرجان، شرکت در نشست شورای ورزش سیرجان، افتتاح سالن ورزشی نجف شهر، بازدید از طرح در دست احداث استخر بردسیر و بازدید از سالن ورزشی در دست احداث دشتکار از توابع بردسیر از برنامه های سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان کرمان است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار