X بستن تبلیغات
5. Fixed

معدل دانش‌آموزان استان بوشهر نیم نمره افزایش یافت

به گزارش خبرنگارمهر، حسین درتاج ظهر پنجشنبه در نشست با مسئولان آموزش و پرورش بوشهر اظهار داشت: اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان دارای نتایج درخشانی بوده است که باید این طرح به صورت جدی دنبال شود.

وی افزود: در این طرح ۱۲ درصد از اعتبارات آلایندگی به بخش علمی اختصاص می‌یابد و طرح‌های مختلف علمی اجرا می‌شود که از جمله نتایج آن می‌توان به افزایش معدل دانش‌آموزان استان اشاره کرد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر خاطرنشان کرد: در امتحانات نهایی خردادماه، میزان افزایش معدل دانش‌آموزان استان بوشهر بیش از دو برابر متوسط افزایش معدل در سطح کشور بوده است.

وی اضافه کرد: معدل دانش‌آموزان در سطح کشور با افزایش ۰.۲۴ نمره‌ای روبرو بوده است و در استان بوشهر شاهد افزایش ۰.۵۱ نمره‌ای هستیم که استان بوشهر از استان‌های پیشتاز در این زمینه است.

درتاج با اشاره به اینکه هزینه‌های خوبی برای تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان استان انجام شده است، تصریح کرد: این افزایش معدل نشان می‌دهد که پشتیبانی مالی از طرح‌های علمی نتیجه‌بخش خواهد بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار