نمایش محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو شیراز + شرایط فروش

شرکت آرین موتور نماینده رسمی محصولات میتسوبیشی ژاپن در ایران ضمن نمایش محصولاتی همچون شاسی بلند اوتلندر ۲۰۱۶، اوتلندر ۲۰۱۵ ، خودرو هاچ بک میراژ و میتسوبیشی ASX در این نمایشگاه برای خریداران محصولات میتسوبیشی تا پایان مرداد ماه طرح ویژه ای را در نظر گرفته است.

به گزارش اخبار خودرو ،شرکت آرین موتور نماینده رسمی محصولات میتسوبیشی ژاپن در ایران ضمن نمایش محصولاتی همچون شاسی بلند اوتلندر ۲۰۱۶، اوتلندر ۲۰۱۵ ، خودرو هاچ بک میراژ و میتسوبیشی ASX در این نمایشگاه برای خریداران محصولات میتسوبیشی تا پایان مرداد ماه طرح ویژه ای را در نظر گرفته است که بر اساس آن ۳ نفر از خریدارانی که از ۲۱ تیرماه تا پایان مرداد ماه میتسوبیشی خریداری کنند طی قرعه کشی برنده تور ۲ نفره به کشور سنگاپور خواهند شد.

۲۵۷۵۷

شرکت آرین موتور هم اکنون ۵ محصول میتسوبیشی را به صورت نقد ، اقساطی و مشارکتی به فروش می رساند . روش اقساطی مدل اوتلندر با اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره و ۲۴ ماهه با بهره ۱۴ درصد از بخش های قابل توجه این بخشنامه فروش هستند.

علاقمندان به بازدید از محصولات میتسوبیشی در پانزدهمین نمایشگاه خودرو شیراز می توانند به غرفه وسام موتور روبروی سالن حافظ مراجعه کنند.نمایشگاه خودرو شیراز از روز سه شنبه ۲۲ تیرماه آغاز شده است و تا روز جمعه ۲۵تیرماه ادامه دارد.


نمایش محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو شیراز + شرایط فروش

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار