عطایی: برابر کره جنوبی به خوبی قدرتمان را نشان دادیم

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: در بازی برابر کره جنوبی به خوبی قدرتمان را نشان دادیم و تیمی متفاوت را شکست دادیم.

به گزارش ایسنا و به نقل از  فدراسیون والیبال، بهروز عطایی پس از پیروزی سه بر صفر برابر کره جنوبی در پنجمین مسابقه تیم ایران در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا اظهار کرد: بازی سختی بود و مطمئن بودیم که کار سختی خواهیم داشت، چراکه کره جنوبی یکی از قدرت های سنتی والیبال آسیا است. کره جنوبی تا این مرحله بدون شکست بود و این موضوع کار ما را سخت تر می کرد.

وی ادامه داد: بازیکنان ما در شرایط سخت خیلی خوب والیبال بازی کردند و برنامه های کادر فنی را به خوبی اجرا کردند. هدف ما این بود که 2 یا 3 بازیکن حریف را از مدار مسابقه خارج کنیم که این اتفاق هم رخ داد و آن‌ها به واسطه سبک بازی ما نتوانستند توانایی های خود را به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: سرویس های هدف دار، حرکات ترکیبی و دفاع خیلی خوب موجب شد تا تیم سرعتی کره جنوبی را شکست دهیم. تیم کره برخلاف گذشته اصلاً نتوانست کار ترکیبی انجام دهد و این نشان می دهد که بازیکنان ایران چقدر قابلیت و توانایی دارند. در این بازی قدرت مان را خیلی خوب به نمایش گذاشتیم؛ هر چند که در بازی های گذشته هم پیروز شدیم، اما امروز تیمی متفاوت را شکست دادیم.

عطایی درمورد شرایط میزبانی چین تایپه، عنوان کرد: شرایط میزبانی تاکنون خیلی خوب بود، چراکه معمولاً میزبانی در این رده های سنی چندان مطلوب نیست، اما میزبانی چین تایپه خیلی خوب بود. سال 2011 با تیم نوجوانان به آرژانتین رفتم، اما شرایط اینگونه نبود.

وی درخصوص بازی های آینده تیم ملی گفت: احتمالاً فردا با قزاقستان بازی کنیم و تیم برنده راهی مرحله نیمه نهایی خواهد شد. ان‌شالله پس از پیروزی با برنده ژاپن و سریلانکا بازی خواهیم کرد که قطعاً تمام بازی ها سخت است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار