دلیل تحصن نماینده شادگان از زبان خودش +عکس

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: پس از پیگیری‌های مکرر به این نتیجه رسیدم که تنها راهی که می‌توانم صدای‌ اعتراض مردم در مورد بحران آب منطقه را به گوش مسئولان برسانم، این است که تحصن کنم.

خبرگزاری ایلنا: حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد با اشاره به تحصن خود در مقابل ساختمان استانداری استان خوزستان در اعتراض به مشکل کمبود آب این استان، گفت: سال‌های سال قطع آب شرب و کشاورزی دغدغه جدی ما و مسئولان بود که بسیاری از شهرستان‌ها با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند و در این مدت بسیاری از نخلستان‌ها خشک شده است.

او ادامه داد: پس از بیان مکرر این مشکل به مسئولان و درخواست برای حل آن، احساس می‌کنیم این مشکل حل نمی‌شود و باوجود این‌که بار‌ها انتقاد کردیم، از وزرای مربوطه سوال کردیم و حتی وزرا را استیضاح کردیم، به نتیجه نرسیدیم و پس از ورود به مجلس نیز بار دیگر پیگیری این مشکل را در دستورکار قرار دادیم اما به نتیجه نرسیدیم.

نماینده مردم شادگان در مجلس دهم خاطرنشان کرد: پس از پیگیری‌های مکرر به این نتیجه رسیدم که تنها راهی که می‌توانم صدای‌ اعتراض مردم در مورد بحران آب منطقه را به گوش مسئولان برسانم، این است که تحصن کنم.

او گفت: متاسفانه سال به سال تاثیر مخرب این مشکلات بیشتر احساس می‌شود و اگر امسال هم به این مشکل رسیدگی نشود، تمام نخلستان‌ها خشک می‌شود و به ضایعه‌ای تبدیل می‌شود که به هیچ وجه قابل جبران نیست.

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان خاطرنشان کرد: مسئولان به برگزاری جلسه و ابلاغ دستور بسنده کرده‌اند و در عمل اقدامی انجام نشده است و باتوجه به این‌که در روزهای اخیر قرار بود آب به رودخانه جراحی به‌عنوان منبع اصلی آب شادگان ریخته شود و این مسئله محقق نشد، به این نتیجه رسیدم که از آخرین راه پیش‌رو که همین تحصن باشد، استفاده کنم.

ناصری‌نژاد در پایان اعلام کرد: به نظرمی‌رسد، درپی این تحصن مسئولان به فکر افتاده‌اند و جلسه چهار ساعته‌ای با حضور استاندار برگزار شد و فعلاً نتیجه‌بخش بوده و امیدواریم این مشکلات هر چه سریع‌تر مرتفع شود.

تصویر زیر مربوط به حجت‌الاسلام ناصری‌نژاد در استانداری خوزستان است.

 تحصن نماینده شادگان 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار