X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫تشکیل جلسه رسیدگی به پرونده پزشکی کیارستمی بدون حضور خانواده اش

رکنا: رییس نظام پزشکی از حجت الله ایوبی برای حضور در جلسه بررسی پرونده پزشکی زنده یاد عباس کیارستمی دعوت کرده است، جلسه ای که بدون دعوت از نماینده خانواده این هنرمند برگزار می شود.

قرار است علیرضا زالی رییس سازمان نظام پزشکی روز شنبه ۲۶ تیر ماه، جلسه ای را برای بررسی پرونده پزشکی زنده یاد عباس کیارستمی با محمد بزرگ نیا رییس کانون کارگردانان، حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی برگزار می کند.
اما طبق اطلاعات خبرنگاران تا این لحظه هیچ دعوتی از خانواده زنده یاد عباس کیارستمی برای حضور در این جلسه صورت نگرفته است؛ اتفاقی که انتظار می رود پس از انتشار این خبر مورد تجدید نظر قرار گیرد.
بهمن و احمد کیارستمی دو پسر عباس کیارستمی هستند که در حال حاضر پیگیر جدی پرونده پزشکی پدرشان هستند تا مشخص شود نقش قصور پزشکی در اتفاقاتی که در روند درمان این کارگردان کشورمان پیش آمد چه بوده است.
همچنین با واکنش سینماگران و درخواست های مردمی برای پیگیری جدی این موضوع کم کم نمایندگان دولت هم نسبت به این موضوع واکنش به خرج دادند البته تاکنون وزیران بهداشت و ارشاد سهم خطای پزشکی را نپذیرفته اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار