X بستن تبلیغات
5. Fixed

مشکلات مسکن ۳۶ واحدی جوانان شهر خورموج رفع شود

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو صبح پنج شنبه در نشست شورای تامین مسکن شهرستان دشتی بر ضرورت رفع مشکلات ۴۳۰ واحدی شهر خورموج تاکید کرد و اظهار داشت: دولت اقدامات و تعهدات خود را در مسکن مهر خورموج به طور کامل انجام داده است ومشکلی در این خصوص وجود ندارد.

وی افزود: ارائه تسهیلات ارزان قیمت و کم بهره، فراهم کردن خدمات زیر بنایی اهم از آب، برق، گاز، مخابرات، راه دسترسی، خیابان کشی و آسفالت سایت، روشنایی، بوستان محله ای، زمین چمن مصنوعی و مسجد از جمله اقدامات دولت در این زمینه است.

مهرجو با بیان اینکه مکان نمایی سایت مسکن مهر در یکی از بهترین نقاط شهرخورموج پیش بینی شده است، تصریح کرد: احداث فضاهای آموزشی و بهداشتی نیز در دست پیگیری است.

وی گفت: تقریبا همه واحدهای مورد بهره برداری قرار گرفته و امکان استفاده آن وجود دارد ولی برخی مشکلات نیز هنوز رفع نشده است.

مهرجو بیان کرد: عدم تکمیل پرونده تسهیلات و عدم تکمیل آورده تعدادی از اعضای ۴۳۰ واحدی از جمله مشکلات موجود است که ضرورت دارد دستگاه‌های ذیربط نسبت به رفع آنها اهتمام داشته باشند.

وی ادامه داد: ۳۶ واحدی جوانان شهر خورموج نیز چند سالی است که بلاتکلیف به حال خود رها شده و مراجعین زیادی در این خصوص وجود دارد که می طلبد ادارات کل راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به جد موضوع را پیگیری و مشکلات پیش رو را رفع کنند.

مهرجو بر همکاری دستگاه‌های متولی با بانک مسکن به منظور تکمیل پرونده‌ها تاکید کرد.

در پایان نیز هر یک از اعضاء نظرات وپیشنهادات خود را ارائه کردند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار