IAAF اسامی دوومیدانی کاران حاضر در ریو را اعلام کرد؛ نام دو پرتابگر ایران نیست

در فهرست اولیه فدراسیون جهانی دوومیدانی برای المپیک نام دو پرتابگر چکش ایران دیده نمی‌شود.

به‌ گزارش ‌ایسنا، فدراسیون جهانی دوومیدانی اسامی دوومیدانی کاران حاضر در  المپیک 2016 ریو را اعلام کرد.

تیم ‌ملی دوومیدانی ایران موفق شد همچون دوره گذشته این رقابت‌ها 10 سهمیه را کسب کند. در این لیست نام هشت دوومیدانی کار ایران وجود دارد و نام دو پرتابگر چکش ایران که آخرین سهمیه‌ها را برای دوومیدانی کسب کرده‌اندT وجود ندارد.

پژمان قلعه‌نویی و کاوه موسوی در رقابت‌های دوومیدانی بلاروس موفق شدند با شکستن رکورد ایران سهمیه  المپیک ریو را کسب کنند.

در این لیست نام احسان حدادی و محمود صمیمی در پرتاب دیسک، لیلا رجبی در پرتاب وزنه، حمیدرضا زورآوند در 20 کیلومتر پیاده روی، محمد جعفر مرادی در ماراتن، محمد ارزند در پرش طول، حسن تفتیان و رضا قاسمی در 100 متر دیده می‌شود.

با توجه به این که فدراسیون دوومیدانی بلاروس تاییدیه رکورد این دوومیدانی کاران را ارسال کرده است و فدراسیون دوومیدانی ایران نیز  در حال انجام کارهای ثبت رکورد این دو پرتابگر است به نظر می‌رسد تا روزهای آینده اسم این دو پرتابگر نیز در لیست دوومیدانی کاران حاضر در ریو اضافه شود. البته در لیست اولیه نامی از این دو ورزشکار وجود ندارد.

انتهای‌ پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار