مایکروسافت در گیمزکام ۲۰۱۶ کنفرانس خبری جداگانه ندارد

مایکروسافت امروز اعلام کرد که در نمایشگاه گیمز کام امسال جلسه ی جداگانه ندارد. این کمپانی توضیح داد که هم اکنون تمرکز خود را بر روی کنسول های جدید Xbox گذاشته و دوست دارد امکانات بسیاری را برای آن در نظر بگیرد تا تمام طرفداران از قابلیت های آن راضی باشند.

این یک تغییر خیلی بزرگ است و ما دیدیم که در گیمزکام سال ۲۰۱۵ مایکروسافت با قدرت بسیاری شرکت کرده و در کنفرانس خبری خود کلی اخبار و اطلاعات جدید در اختیار کاربران قرار داد. با این حال آقای آرون گرینبرگ در پستی در Xbox Wire اخباری به اشتراک گذاشت و این موضوع را تایید کرد, هرچند او توضیح نداد که دلیل اصلی مایکروسافت برای نداشتن جلسه در گیمزکام ۲۰۱۶ و حضور نداشتن در آن دقیقا چیست.

Xbox

در کنار آن ما در E3 2016 دیدیم که مایکروسافت اخبار بسیار عالی و اطلاعیه های بزرگی به اشتراک گذاشت که در رابطه با بازی های مختلف و هم چنین دو کنسول جدید Xbox One S و Project Scorpio بود.

بنابراین به نظر می رسد این شرکت هم اکنون تمام تمرکز و توجه خود را بر روی پروژه های جدیدش گذاشته و قصد ندارد در گیمزکام شرکت کند. اما باید بدانید که مایکروسافت با وجود این که جلسه ی خاصی در این رویداد ندارد, اما باز هم تعدادی از بازی های خود را در طول آن ارائه می دهد تا طرفداران آن ها برای اولین بار با قابلیت های موجود در این بازی های جدید آشنا شوند.

مایکروسافت لیستی از عناوینی که در طول گیمزکام امسال ارائه می شوند به اشتراک گذاشت که در ادامه معرفی شده اند :

Gears of War 4 Forza Horizon 3 Halo Wars 2 ReCore Sea of Thieves We Happy Few Everspace Cuphead

گرینبرگ هم چنین تایید کرده مایکروسافت غرفه ای جداگانه در نمایشگاه گیمزکام دارد اما این بار به مکان دیگری تغییر کرده و در سالن  می باشد که نزدیک در ورودی شمالی سالن اصلی می باشد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار