قایق ماهیگیران در محاصره دلفین‌ها +تصاویر

گروهی از دلفین ها پس از محاصره قایق ماهیگیران، با سرعتی باورنکردنی و تنها با فاصله کمی در آب شنا کردند.

خبرگزاری ایلنا: محاصره بی سابقه ماهی گیران توسط گروهی از دلفین ها خبرساز شد. پس از اینکه ماهی گیران صبح هنگام  از صید سحرگاهی به سمت ساحل برمی گشتند، دسته دلفین ها در فاصله ای از ساحل گارپابای برزیل قایق ماهگیران را محاصره کردند.

در لحظه ای که دلفین ها تنها در چند قدمی قایق بالا و پایین می پریدند، ماهیگیران در هیجانی باور نکردنی غرق شدند. بیش از سی دلفین، برای بیش از 5 دقیقه در حال شنا و جست و خیز در اطراف قایق بودند که سرعت فوق العاده آن ها در مقایسه با قایق ماهیگیران ستودنی بود.

یکی از این ماهیگیران به نام لوئیس، با 37 سال سن در باره این دلفین ها می گوید: " اصلا نفهمیدیم این همه دلفین یکهو از کجا پیدا شد و این یکی از فوقالعاده ترین تجربه هایی بود که درمورد دلفین ها داشتم. دلفین ها با پرش به بیرون از آب و شنا در زیر قایق، با سرعت فوق العاده ای شنا می کردند. بر من کاملا روشن بود که این پستانداران می دانستند که ما آن جا هستیم و می خواستند به ما نشان دهند که تا چه حد موجودات مفرح و اجتماعی هستند. آن ها تا حد زیادی به ما نزدیک شدند بدون اینکه نه برای ما و نه خودشان خطری ایجاد کنند."

قایق ماهیگیران در محاصره دلفین ها  قایق ماهیگیران در محاصره دلفین ها  قایق ماهیگیران در محاصره دلفین ها  

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار