X بستن تبلیغات
5. Fixed

شهرت یک دختر بخاطر چشمان دو رنگش! + تصاویر

عجایب دنیای پزشکی در همه حال باعث بهت و حیرت می شوند اما کمتر پیش آمده است که این اتفاقات مقدمه ای برای به شهرت رسیدن یک شخص باشد در این میان پدیده ای عجیب برای دختر جوانی رقم خورده است که به دلیل مبتلا شدن به نوعی بیماری و متفاوت بودن رنگ چشمانش شهرتی باورنکردنی به دست آورده است.

چشمان دورنگ

چشمان سارا بسیار خاص است، یکی آبی و دیگری قهوه ای روشن، او به علت چشمان دو رنگش چه از طرف کاربران شبکه های اجتماعی چه دنیای مد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. آنهم با سن کم، سارا تنها بیست سال دارد.

تقریبا تمام کسانی که او را می بینند در وهله اول متوجه چشمان درشت اما با رنگ های متفاوتش میشوند. و نمی توانند تعجب خود را پنهان کنند. دلیل یکسان نبودن رنگ چشم در سارا نوعی بیماری ژنتیکی با نام علمی "Heterochromia iridum” است. 

چشمان دورنگ


که رنگ چشمان فرد با یکدیگر متفاوت است. اما این بیماری ژنتیکی چندان میان افراد متداول نیست. در این بیماری یکی از چشم ها نسبت به دیگری کمی تیره تر است. مثلا یکی قهوه ای و دیگری سبز است. که در مورد سارا یکی قهوه ای روشن و دیگری آبی است.

چشمان دورنگشهرت یک دختر بخاطر چشمان دو رنگش! + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار