کارنامه ارزشمندی از اقدامات دولت برای مردم قابل ارائه است

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل جبارزاده قبل از ظهر پنج شنبه در نشست مشترک شورای برنامه ریزی استان های منطقه دو کشور اظهار داشت: تدبیری که رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در برگزاری جلسات مناطق مختلف اندیشیده اند، گام مثبتی برای توسعه بوده و گزارشی که توسط مسئولان منطقه دو مطرح می شود نقشه راهی در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید خواهد بود.

وی ادامه داد: این جلسه از جمله آرزوهای ما استانداران در جلسات مختلف بود و چه بسا برخی مسائل با توجه به شرایط خاص ما در منطقه به شکل منطقه ای مطرح می شود و فعالیت های استانی در زمینه های مخنتلف شاید نتواند کارساز باشد و این جمع منطقه ای می تواند راهشگای بخش های مختلف باشد.

استاندار آذرباجان شرقی افزود: امیدواریم با هم افزایی توان و پتانسیل مناطق شمال غرب بتوانیم در خدمت مردم این منطقه باشیم و خوشحالیم توانسته ایم در طول سه سال گام های ارزشمندی را برداریم و هم اکنون نیز کارنامه ارزشمندی برای مردم قابل ارائه است که درخشش آن در سال ۹۵ خواهد بود و امیدواریم این جلسه در رسیدن به این هدف یاری گر ما باشد.

برگزاری جلسه مشترک با حضور مسئولان ۴ استان کشور

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی نیز در ابتدای این جلسه در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص اهداف این جلسه گفت: در این جلسه ابتدا استاندارهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل به بیان نقطه نظرات خود خواهند پرداخت.

داود بهبودی ادامه داد: همچنین روسای محترم سازمان های مدیریت و برنامه ریزی دیگر استان ها نیز به بیان مشکلات و برنامه های خود پرداخته و در ادامه مدیران مختلف نیز سخنرانی خواهند داشت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی در پایان خاطر نشان شد: ارائه گزارش اقدامات رونق صادرات و اقتصاد مقاومتی و نتایج صادرات غیر نفتی و موضعات دیگر مورد توجه خواهد بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار