قولی که ترک ها به رضاییان و طارمی دادند

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، ابتدا قرار بود فقط رامین رضاییان به ریزاسپور ترکیه برود. قول و قرار این بود منتهی مهدی طارمی هم ناگهان سر از این تیم در آورد. خود مهدی به نزدیکانش گفته بود توقع نداشته شرایط ریزه اینقدر خوب باشد که قرارداد امضا کند.

 

باشگاه ترکیه ای در طول مذاکرات به طارمی و رضاییان گفته بود آنها دستی در ترانسفر بازیکن دارند و هر دو آنها شک نکنند با حضور در این باشگاه خیلی زود می توانند خودشان را نشان دهند و به تیم های بزرگتر ترانسفر شوند.

 

ریزاسپور ترکیه تا حدودی شبیه به تیم پانیانیوس یونان است. این باشگاه هم در یونان بازیکن می گیرد، باعث پیشرفتش می شود و سپس آن را ترانسفر می کند. ریزه هم در ترکیه چنین نقشی بازی می کند. مسئولان این باشگاه به طارمی و رضاییان گفته اند اگر خوب بازی کنند فصل آینده قطعا به یکی از تیم های خوب ترکیه یا لیگ های خوب ملحق می شوند.

 

از سال 2015 نقش ریزه در انتقال بازیکنان پررنگ تر شد. این باشگاه موفق شد دیاکیته بازیکن آفریقایی خود را از به نانسی فرانسه منتقل کند. آنها در همین سال یک انتقال بزرگ دیگر هم داشتند. علی عدنان بازیکن عرب این تیم، با انتقال پر سر و صدا به تیم اودینزه ایتالیا ملحق شد. سزار اوزمان هم سومین انتقال خوب ریزه اسپور بود و از این باشگاه به تیم متز در لوشامیپونه فرانسه رفت.

 

رابطه این باشگاه با آلمان ها هم خوب است. به عنوان مثال این باشگاه از اشتوتگارت و وردبرمن بازیکن گرفت و البته بازیکنانی هم به این تیم ها داد. ریزه اسپور در یک سال گذشته در ترانسفر بازیکنان بسیار موفق بوده و دو ستاره ایرانی هم با امید اینکه بتوانند به باشگاه های بزرگتر اروپا بروند، به این باشگاه ملحق شدند.

 

ریزاسپور همه جوره برای دو بازیکن ایرانی خوب بود. می گویند بازیکنان در سال اول انتقال به اروپا پولی نصیب شان نمی شود ولی باشگاه ترکیه ای برای آنها پول خوبی هم داشت. به همین دلیل خیلی راحت پیشنهاد این باشگاه را قبول کردند و قراردادشان را به امضا رساندند.

 

رضاییان و طارمی در حال حاضر با انگیزه زیادی در تمرینات ریزه حاضر شده اند و می خواهند فصل خوبی را در سوپر لیگ ترکیه سپری کنند.

خبر ورزشی

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار