کسب رتبه ملی روابط عمومی کوثر در جشنواره انتشارات روابط عمومی

کسب رتبه ملی روابط عمومی کوثر در جشنواره انتشارات روابط عمومی

عصر اعتبار- یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی عصر روز سه شنبه ۲۲مردادماه با اهدای جوایز به روابط عمومی‌های برتر به کار خود پایان داد . در این مراسم، روابط عمومی کوثر رتبه دوم ملی را به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، مدیریت روابط عمومی و تبلیغات کوثر توانست در بخش تبلیغات در نشریات ،پوستر و ویژه نامه رتبه دوم را در سطح ملی از آن خود کند و به لحاظ کیفیت آثار ارسالی، محتوای اثر بخش، و همچنین مستند سازی فعالیت های روابط عمومی، حضور قدرتمند و پررنگی را در میان دیگر آثار ارسالی از خود برجای بگذارد.
آزاده محمدی مدیر روابط عمومی و تبلیغات موسسه اعتباری کوثر نیز در حاشیه دهمین جشنواره ملی برترین انتشارات روابط عمومی ضمن تشکر ازحمایت های دکتر رضایی مدیرعامل و جواد فهیمی پور قائم مقام مدیر عامل این موفقیت را به خانواده بزرگ کوثر تبریک گفت .
وی در ادامه از زحمات عباسی فر مدیر سابق روابط عمومی و همه کسانی که پشتیبان ویاور روابط عمومی و تبلیغات در کوثر هستند قدردانی کرد .
محمدی افزود : امیدوارم که بتوانیم با تلاش مضاعف و در خور شأن جایگاه کوثر گامهای مؤثر تری برداریم .
بر اساس این گزارش ؛ این جایزه به روابط عمومی‌هایی که بهترین برنامه انتشاراتی را طی سال گذشته در بخش‌های مختلف انتشارات به اتمام رسانده و مستندات لازم را ارائه کردند، اهداء شد .
شایان ذکر است : جشنوارملی  انتشارات برتر روابط عمومی ها  به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه‌ها، بانک ها و موسسات اعتباری ، وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه کشوری و استانی در هتل المپیک تهران برگزار شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار