X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫فیش حقوقی نجومی یک آرایشگر!

رکنا: کریستین لوفول، سخنگوی دولت فرانسه، روز چهارشنبه، سیزدهم ژوئن، خبر حقوق ۹۵۸۹ یورویی آرایشگر فرانسوا اولاند را تایید کرد.

هفته‌نامه فکاهی «کنر آنشنه» فرانسه روز دوشنبه برای نخستین بار خبر دستمزد بالا و عجیب اولیویه ب، آرایشگر شخصی فرانسوا اولاند را منتشر کرد. تنها دو روز بعد و درحالی که این خبرِ تایید نشده، بازخورد گسترده‌ای در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی فرانسه پیدا کرده بود، سخنگوی الیزه آن را تایید کرد. به گزارش «کنر آنشنه»، آرایشگر ویژه اولاند با یک قرداد موقت ۵ ساله به مدت دوره ریاست‌جمهوری، استخدام شده است و حقوق ماهیانه خالص وی، ۹۵۸۹ یورو است. با این حال او نمی‌تواند آقای اولاند را رها کند و باید در تمام ساعات شبانه روز، آماده به خدمت باشد. آنطور که خودش گفته و مطبوعات فرانسوی هم تایید کرده اند، وی نتوانسته در زمان تولد فرزندانش در بیمارستان حضور پیدا کند. حقوق ماهانه فرانسوا اولاند به عنوان رئیس‌جمهوری فرانسه، چهارده هزار و نهصد و شانزده یورو اعلام شده است. مرکز ملی آمار فرانسه در سال ۲۰۱۵، میانگین دستمزد حقوق بگیران این کشور، اعم از کارگر و کارمند را ۲۰۲۲ یورو در ماه اعلام کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار