X بستن تبلیغات
5. Fixed

مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور تمدید شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس،بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم تجربی و زبان‌های خارجی که آزمون آن‌ها فردا جمعه برگزار می‌شود و  تاکنون برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نکرده‌اند برای دریافت کارت مهلت دارند.

داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی که صبح فردا باید در آزمون سراسری شرکت کنند تا ساعت 18 امروز پنج‌شنبه برای دریافت کارت مهلت دارند و داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی که آزمون آن‌ها عصر فردا جمعه برگزار می‌شود تا ساعت 11 صبح فردا می‌توانند برای دریافت کارت اقدام کنند.

این داوطلبان باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن شماره سریال ثبت نام (12 رقمی) شماره شناسنامه یا شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام (16 رقمی) و نام و نام خانوادگی،‌ کد ملی و سریال شناسنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون دریافت کنند.

داوطلبانی که در هر دو گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم نیز اقدام کنند.

 برای حضور داوطلبان در جلسه آزمون، پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکسدار الزامی است.

انتهای پیام/

http://fna.ir/LQ383X

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار