نسخه ی PC بازی Fallout Shelter را هم اکنون تجربه کنید

پس از این که میلیون ها بار Fallout Shelter بازی موبایلی و معروف بتسدا برای iOS و Android دانلود شد, امروز بالاخره این بازی برای PC نیز در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

بسیاری از کاربران سایت NeoGAF پس از این که امروز وارد حساب خود شدند این بازی را مشاهده کردند و اینطور که به نظر می رسد فعلا تنها از طریق لانچر Bethesda.net قابل دسترسی باشد.

علاوه بر آن لینک این لانچر را بتسدا به تازگی در توییتر رسمی آن به اشتراک گذاشت تا با استفاده از آن بتوان نسخه ی PC بازی Fallout Shelter را دریافت کرد.

بروزرسانی گسترده ای هم برای نسخه ی موبایل Fallout Shelter ارائه شده است که در این هفته می توان به آن دسترسی پیدا کرده و از امکانات درون آن استفاده کرد.

علاوه بر آن بتسدا در توییتر تاریخ دقیق انتشار این آپدیت بزرگ را نیز اعلام کرده که ۱۴ جولای یعنی امروز می باشد, پس دیگر چیزی به ارائه ی رسمی آن باقی نمانده است.

نسخه ی PC از بازی  نیز دارای قابلیت های منحصر به فردی بوده که برای اولین بار در نمایشگاه E3 2016 معرفی شد و هم اکنون باید دید این ویژگی ها چگونه موردتوجه کاربران قرار می گیرند.

پس از اعمال این آپدیت بر روی Fallout Shelter شما هم چنین می توانید ساکنان را به ماموریت های مختلفی فرستاده و از آن ها بخواهید تا کار های گوناگونی برای شما انجام دهند.

تمام قابلیت های این بخش جدید بوده و سیستم مبارزات درون بازی نیز متفاوت می باشد که هر یک از آن ها ویژگی های مختص به خود را داشته و قرار است حسابی لذت بخش باشد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار